Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Discobol haza kísért egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discobol haza kísért egy fiú aki már máskor is. És tudom h tetszettemm neki. Ő is nekem. Kicsit többet ittam és elegge nyumoltam, a kapunkban. Ő meg mondta hogy nee velem nem itt akarja. Azt akarja különleges legyen. Ez biztos jele hogy szeret?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem akarja, hogy apád fejbe vágja, mert a részeg lányát cumiztatja a szomszédaitok előtt.
2019. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet bővebb dolog.


Ebből ami tutira kiderül az az, hogy tisztel.

2019. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos jele hogy nem egy egyejszakast akar :) az hogy szerete az meg nem biztos
2019. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első szerelem volt.. Úgy sajnálom hogy nem jött össze.. Mindig valami bekavart... Tényleg igaz hogy az első sosem múlik el
2019. dec. 4. 22:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Előtte volt hogy piasan jött utánam,olyankor nme álltam vele szóba..és ott hagytam kapuba, fel tapadt kapura és úgy mondta ne hagyjam ott szeret... Legszivesebben vissza mentem volna.. idovel egyre gyakrabban láttam jozanon..
2019. dec. 4. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Az hogy szeret mi nem tudhatjuk, de könnyen elképzelhető. Mindenesetre nem azért kísért haza, mert ne akarna semmit. Meg gondolom nem egy könnyed kis kapualji kézimunkát, orált akar csak - ezt értékeld benne :)
2019. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elején kínált cigivel, aztán kértem tőle hogy ha ő cigizik én is fogok és mondta inkább ő sem, nekem még szülni kell stb nem szabad, aztán le is szokott
2019. dec. 4. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te egyébként most részeg vagy, vagy valami mást toltál?
2019. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kijózanodtál, meg éppen ő is józan (bár a leírtak alapján nem biztos, hogy lesz ilyen), akkor kéne vele megbeszélned. Mi nem tudjuk, mi járhat a fejében. Remélem nem 14 éves vagy.
2019. dec. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!