Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vékony fiúk, ti erről mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúk, ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon-nagyon jól alakulnak köztünk a dolgok. Engem egy dolog zavar kicsit; ő nagyon magas és vékony, én pedig teljesen átlagos testalkatú vagyok, de mellette még "husinak" is tűnök (gondolom én). Nagyon félek, hogy esetleg ő is így lát engem... Persze tudom, hogy fizikailag ő az erősebb, de mégis úgy érzem, ha szexre kerülne a sor, "összetörném", de nyilván nem. Ahh segítsetek, hogyan lehet ezeken a gondolatokon túllendülni??
2019. dec. 5. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is magas és vékony. Én teltebb vagyok és alacsony... engem pl kicsit zavar és ő is jelezte hogy a vékonyabb lányokat szereti de nem vagyok vészes, és sokkal fontosabb hogy megértsük egymást...


Én pl igyekszem edzeni és formálódni mert én is szeretnék leadni pár kg és nem miatta... De legalább több a motiváció

2019. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem fog összerogyni alattad! Ne gondolkozz ilyen hülyeségeken. Van egy barátom, ő vékony, a csaja dupla olyan kövér mint ő. Minden rendben a szexuális életükkel is.
2019. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jöjj össze egy százkilós, pacalkarú csávóval, és egyszerre vékonynak fogod érezni magad :D
2019. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs okod aggodalomra ebből nem szokott probléma lenni. Ráadásul a szexben nem csak egy póz van ám.:D
2019. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!