Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Főleg nőkhöz lányokhoz szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nőkhöz lányokhoz szól ez a kérdés. Nektek mi számít már megcsalásnak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt beszélgetés, levelezés még ha nincs is semmi olyan tartalom vagy mindenképp testi kontakt?

2019. dec. 5. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Levelezésben a sexchat vagy szerelmet vallani egy másik nőnek. Élőben megfogják egymás kezét, és úgy ülnek, vagy sétálnak, csókolózás.

Élőben szerelem vallás másik nőnek, bármely testi érintés nélkül.


És persze élőben petting, valódi sex.

2019. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Testileg a csók, petting, szex és lopott érintések, egymáshoz bújás.

Ha másnak vall szerelmet pl. interneten vagy személyesen, szexchatel vele vagy snapchaten perverz képeket küldenek egymásnak, vagy ha ő kér a lánytól +18-as képet.

Sajnos érzelmileg is meg lehet csalni valakit, mikor a másik illetőre gondol állandóan, a másik illetővel vágyik testiségre, lényegtelen h volt e már köztük valami. Azt sose lehet tudni, hogy a másik fejében mi jár, de ha nagyon távolságtartó és elutasító lenne, csökkenne az együttlétek száma és látnám rajta, hogy nem kíván akkor el kezdenék gyanakodni.

2019. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A megcsalás a szex, viszont van jó pár olyan dolog, ami nekem nem fér bele egy kapcsolatba és más talán megcsalasnak venne.
2019. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően a csók és a szex. De ha szivecskés meg bókolgatós üzeneteket meg kettesben napokra eltűnést látok vagy echte rejtegetést, titkolózást, akkor is gond nélkül összepakolok neki.


Nem is az a kérdés, hogy megcsal-e vagy sem, hanem hogy ez nekem hogy esik, rám nézve mennyire megalázó és mennyi értelme van egy olyan kapcsolatnak, ahol a saját pillanatnyi örömködésed fontosabb, mint az, hogy ne ásd alá valakinek a bizalmát és önbecsülését. Ha lejárat azzal, hogy játssza a csődört, akkor takarodjon a jó büdös p...csába és legyen szingli vagy legyen azzal aki szereti a tiprást.


Természetesen ez fordítva is megállja a helyét, így korrekt.

2019. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Huu hát ez erdekes kérdés, mert ahány pár annyi vélemény .

Nálunk a hazugság a legfőbb bűn. Ha a masik félnek tetszik valaki, vonzódik hozzá, simán meglépheti a szexet is, de csakis erzelem nélkül, és nem titokban. És nem rendszeresen, hogy érzelem ne alakulhasson ki !

2019. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem már megcsalásnak számít az irogatás, vagy az ha valakihez már vonzódik, a testi gesztusok, közeledés.. Stb

Nagyon az alapoktól a testi egyuttletig. Szerintem megcsalásnak számít minden olyan, ami a jelenlegi partneren kívül történik. Felesleges megcsalni a másikat. Ezzel lelkileg nyomorék lesz az ember egy életre. Ha valakinek erre van ingere akkor előbb lépjen ki a kapcsolatából

2019. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

A barátomra egy csaj ráírt miután egy buliban együtt táncoltak.

A csaj elvolt ájulva a barátomtól, hogy ő járni akar vele stb....majd a barátom annyit írt neki, hogy amikor táncoltak úgy megcsókolta volna.


Amikor ezt elolvastam számomra itt végetért a kapcsolat.

Bár még nem történt semmi ha hagyom és tudomást sem veszek róla tuti történt volna valami.

Így szakítottam ekkor a barátom könyörgött, hogy ne le is tiltotta a csajt meg minden de ennek itt már vége volt.

Szóval számomra már ez is olyan hogyha szeretsz valakit nem szédítesz mást mellette.

2019. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!