Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit, ha már többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha már többször amikor rá írtam valakire, irta hogy épp most voltál eszemben?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 18:54
1 2 3
 1/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Semmi jelentősége nincs.
2019. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
:D
2019. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy mindegyikük tudta h rég le sem szarta a fejedet, de valamivel menteni akarta magát.
2019. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3.nál a pont. Nem érdekled, de kapóra jöhetsz.
2019. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jelent. Egyszer egy srác azt írta, hogy amikor ráírtam, már vagy 5 perce éppen rólam gondolkozott. 10 éve kerülgetjük egymást, de mindig éppen másba vagyok szerelmes, amikor lehetne valami.
2019. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Már velem is volt olyan, hogy aki épp a fejemben járt, hívott
2019. dec. 6. 21:03
 7/22 anonim ***** válasza:
És jelentett valamit?
2019. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen! Nehezen ugyan, mert mindig bekavartak..de végűl összejöttünk.
2019. dec. 6. 21:39
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy eszembe jutott, hogy felhívom. Vonalas telefon, felemeltem a kagylót és tárcsázni akartam, de benne volt az illető a vonalban. Hirtelen nem értettem, próbáltam felidézni, mikor tárcsázhattam a számát az elmúlt negyed másodperc során.:) Az történt, hogy ő abban a pillanatban tárcsázott engem, amikor felemeltem a kagylót és ki se tudott csöngeni nálam.

De ez nem párkapcsolat volt, hanem a barátnőm. Amúgy nem voltunk igazi lelkitársak, mégis ez megtörtént.

2019. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig kerülgettuk egymást..és sokszor fordult elő, hogy rá gondoltam és írt, vagy hívott. Amikor én gondoltam volna komolyan, úgytünt Ő szórakozik..amikor már úgy éreztem nem. Szórakozik.. Én nem foglalkoztam vele.. Aztán kiderült egyik legjobb haverja befolyasolta, mivel az is akart volna valamit.. Csak a különbség az volt hogy ő szeretett... És én is őt... haverja meg csak azt akarta volna.. És befolyásolás hatására úgytűnt szórakozik... Aztán meg mikor komolyan gondolta mindig Én raztam le.. Büszkeségből.. Hiába jött utánam.. Ott hagytam el küldtem.. Olyan nehéz volt.. De mire elhittem, láttam tényleg komoly a szándéka megint bekavartak... Ez ment 2 évig.. Mire rá jött hogy a haverja egy kocsog.. Mindig hazudgalt neki... Csak addigra már késő volt mert besokaltam... És tovább léptem.bár meg mindig sokat gondolok rá
2019. dec. 6. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!