Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondta ezt? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt? Most akkor borotvaljam le?

Figyelt kérdés
Barátom szex közben azt mondta hogy, jó szőrös de nem baj. Most akkor ne baj vagy szedjem le?
2019. dec. 7. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Első körben ha megkérdezni nem akarod így direktbe, akkor igazítsd fazonra, aztán meglátod arra mit szól.
2019. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Most így elképzelem ahogy minden alkalom után igazít rajta egy kicsit és a 14.-nél mondja majd a barátja hogy végre most tökéletes. :D
2019. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért mondta, mert valószínűleg dzsungel van a lábaid között.

Sokat segítene rajtad, ha tőle kérdeznéd meg, hogy mit szólna a borotváláshoz. Tudod, kommunikáció.

2019. dec. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze, kérdezz rá,m nincs eben semmi. De akár Ő is mondhatta volna,hogy ezt mire érti.

Ha megjegyezte akkor vélhetőleg zavarja, vagy jobban szeretné ha másabb lenne. De szóból értesz, kérdezz, nehogy utána ilyen apróság miatt jöjjön a kiábrándulás.

Bár Ő megérdemelné ilyen megjegyzés után.

2019. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2. Nyilván nem úgy értettem én sem, hogy mindig egy picit, hanem dzsumbuly---pamacs---kopasz, aztán amelyik tetszik,az tetszik. :)
2019. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen el kéne tüntetni
2019. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem borotváld le mert ha szóvá tette akkor zavarja. A
2019. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy erről párodnak kellene dönteni, ahogy azt sem ő dönti el, milyen ruhát viselsz.
2019. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak én vagyok nagyon finnyás, de én pl utasítottam már vissza azért szexet, mert épp nem szortelenitettem előtte. Magamtól is undorodom olyankor. 30 leszek, de soha nem szexeltem meg úgy h szoros lettem volna bárhol is.
2019. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es,mindig nem lehet totál sima,ahhoz legalább másnaponta borotválni kell. Ezt azért ne várja el egy pasi sem. Én ua borotválom,de nem hinném,h a beindult pasim örülne ga szaladnék a borotváért mielőtt hozzám bújna.
2019. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!