Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudott a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott a legjobb barátnőm egy ilyen férfival összejönni?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve van a jelenlegi párjával. A barátnőm egyetemet végzett, tanult lány, ezért nem is értem. A párja félig orosz, félig magyar. Nincs nagy végzettsége, és olyan tipikus "bunkónak" néz ki. Kicsit félelmetes is, mert két méter, szakállas, nagydarab pasi, de nem kövér, csak olyan férfias. Barátnőmtől 10 évvel idősebb, a fix munkahelye mellett állandóan maszkol. Van hogy fát vág egész nap munka után hogy több pénze legyen. Régi, konzervatív nevelést kaphatott mert állandóan orosz indulókat és zenéket hallgat, és már túlságosan udvarias. Azt mondta nem is akart magyar nőt mert a legtöbb felszínes, és nem igazán szereti a magyarokat, mert egymással szemben is ellenségesek. Élt kint Oroszországban is, és elmondása szerint teljesen máshogy állnak egymáshoz az emberek. Inkább ukrán és szerb barátai vannak. Féltem barátnőmet ezért. Barátnőm azt mondja, fejezzem be, mert nem bunkó stb aminek én elmondom a párját. Otthon elmondása szerint, minden rendben. Jó az ágyban, kedveskedik, simogatja stb.

Szerintetek?



2019. dec. 8. 11:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Engem csak az érdekel h neked mi közöd an ahhoz h őt ki és hogyan teszi boldoggá!?
2019. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

Maszkol? Nem maszekol?


"olyan tipikus "bunkónak" néz ki"


Ez csak a te projekciód. Megjelenik benned egy gondolat, hogy ez meg az milyen bunkó, majd ezt a gondolatot a valóságnak fogod fel, és észre sem veszed, mekkora őrültséget csinálsz. Az ítélkezés bármilyen formája hatalmas őrültség.

2019. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Kétméteres, tíz évvel idősebb, fix munkahelye van, állandóan maszekol, hogy több pénze legyen, jó zenét hallgat, udvarias, jó az ágyban, kedveskedik és beszéli a második nyelvemet? Hát ki ne szeretne ilyen férfit, bazzzmeg???
2019. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De igen. Siettem bocsi. Egyszerűen féltem barátnőm... Ennyi az egész. Ha nem is bunkó, akkor nagyon fura. Mínusz fokban bőven elég neki egy prémes pulóver, és úgy megy dolgozni. Szokott inni is, MASZEKBAN kínálják erős pálinkával, italokkal és meg sem látszik rajta...
2019. dec. 8. 12:11
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Igaz. Nyilván sokkal jobb lenne egy ötven kilós öltönyös irodakukac, aki Avicit hallgat, smoothiet iszik és munka után az instáját frissíti. Az ágyban durva és otthon semmit nem csinál. Az ám az igazi férfi!
2019. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem bízd ezt a barátnődre.A barátnőd bizonyára kellően okos,hogy el tudja dönteni kell-e Neki ez a pasi vagy sem.

Nem fenyegette meg, nem hinném,hogy azért van Vele. Akkor meg?

Miért mondogatod Neki a kételyeidet? Neked sem esne jól ha valaki folyamatosan azon kattogna,hogy miért is vagy az épp" aktuális barátoddal. Elmondtad, megnyugtatott, hagyd. Majd ha nem lesz Neki így jó változtat.

2019. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Semmi olyat nem írtál ami okot adna a gyanakvásra. Nagydarab, orosz, fát vág... Hát istenem, amíg nem akarja korlátozni vagy bántani a barátnődet addig nincs nagy gond. :D Szerintem.
2019. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
leírás alapján rendben van ez a hapsi. szeretik egymást, hagyd őket. különben sincs közöd hozzájuk. bár az ilyen barátnő hamar el kezd duruzsolni. fuj.
2019. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is inkább irigy vagy erre a kapcsolatra. Kopj le róluk. Ne más dolgával törődj.
2019. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
51%

Oroszországban élt, ott elég hideg van. Valószínűleg hozzászokott az ottani hideghez, és ami itt várt rá, az számára nem számít annyira hidegnek. Azért oroszországban alapból van vagy -30 fok, szóval. Itt meg a -1 - 5 fokot még meg sem érzi.

És igaza van, ezért le lehet pontozni, de Magyarországon kívül, a legtöbb országban mindenki kedves a másikkal, de itt nálunk mindenki bunkó, befordult savanyú valami, aki kinézi a másikat. És abban is igaza van, hogy felszínesek a nők. Ezért nem talált sok jó haverom, akik kedvesek, normálisak, dolgoznak, élnek, maguknak barátnőt. Mert annyi az egy tetves bajuk, hogy nem adoniszok és nem néznek ki annyira jól.

2019. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!