Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ez mennyire igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Ha egy ismeretlen fiú Facebookon própál meg ismerkedni veletek akkor egyből arra gondoltok, hogy egy lúzer aki élőben nem mer oda menni lányokhoz?

2019. dec. 8. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Én arra gondolok, hogy aznap én vagyok a 100. szerencsés nyertes, akinek a külsejétől a farka állbaveri, mivel a képeimen kívül más oka nem volt rám írni. :)
2019. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

1.


Miért, amikor odamegy hozzád egy ismeretlen ismerkedni élőben, akkor is első sorban a külsőd alapján ment és mellé reméli, hogy a belsőd is rendben van.

2019. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire.
2019. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy lúzer, csak szimplán nem reagálok, hagyjon békén az ismerkedési szándékával a facebookon.
2019. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Maximálisan. Naponta jönnek ilyen üzenetek, automatikus törlés.
2019. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy az egyes mondta.

Kettes én az utcán oda jön típusú ismerkedést se tartom sokkal többre. Annyi hogy ott legalább volt mersze odajönni. Ez mindenképpen piros pont. A neten még gyávának és/vagy lustának is tartom az illetőt. Neten egyáltalán nem reagálok élőben a hangulatomtól és a helyzettől függ hogy azonnal elküldöm vagy beszélgetek kicsit és aztán küldöm el.

Ha nincs semmilyen információja rólam akkor gyakorlatilag csak azért választott engem mert engem látott meg és nem velem akar összejönni hanem bárkivel aki megáll neki. Szerintem érthető miért nem vonzó ez az ismerkedési stílus.

2019. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Azt gondolom,h ismerkedni akar. Miert ne?
2019. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Én arra gondolok, hogy betalált egy körlevél, amit naponta százával küld szét idegen nőknek.
2019. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Ha képek alapján szimpatikus vagy neki és normális stílusban írsz, akkor visszaírnak, sőt találkoznak is veled.

El ne hidd már ezt hogy csak a lúzerek ismerkednek így.

Van olyan haverom akit 10 nőből 9 megnéz az utcán és volt már hogy ő is írt ismeretlen csajnak.


Persze ez nem azt jelenti, hogy csak neten ismerkedj, ez csak egy kiegészítő lehetőség.

2019. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6


Nem utcán gondoltam. Munkahelyen/iskolában, buszon, boltban, plázában, szórakozóhelyen, stb.

2019. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!