Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másfél hete nem írt vissza miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yuyukas kérdése:

Másfél hete nem írt vissza miért?

Figyelt kérdés

Kialakulo kapcsolatban vagyunk es volt munkatarsal. Multhet penteken ugy volt hogy talalkozunk,de meghalt a mamaja es igy el utaztak.aztan irta hogy majd irok ha tudok valamit a tovabbiakrol.utana meg masnap is

irta hog mi a helyzet es tolem is kerdezte hogy jol vagyok e. En meg valaszoltam neki. Es azota el telt másfél het,de semmi es nem it az uzeneteimet nem kapja meg mert kikapcsolta az ertesiteseket.es a kollegamat kerdeztem meg hogy mivan vele es mondta hogy 2naoja itthon van es el mentunk moziba es a munkahelyre is be jott a fizujaert.Es masfel het mulva irtam neki hogy most ez durva hogy ennyi ideje nem irsz hogy elsz e vagy halsz. Megertem hogy a mamad meghalt de ugy volt hogy irsz de nem tetted...szoval nem tudom hogy mi zajlik le benne es nem tudom mit kene csinalom. Vajon akar engem?



2019. dec. 8. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem ír, mert nem érdekled. A többi csak duma.
2019. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy a helyesírásod az oka.
2019. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled!
2019. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es igazat irt 😀

Van ilyen lány ism, valóban idegesítőek a helyesírási hibák. 😂

2019. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!