Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet tartós párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet tartós párkapcsolat komoly korkülönbséggel? Főleg olyanok válaszát várom, akik érintettek/érintettek voltak olyan kapcsolatban, ahol kb 20 év volt a különbség.

Figyelt kérdés
Voltak ebből fakadó nehézségek? És mi az, amitől mégis működött (ha működött)?
2019. dec. 8. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen párt ismertem. Már nem élnek. 20 évesen vette feleségül a srác a negyven éves nőt. Mindenki a környezetükben minta családnak ismerte őket.
2019. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Én csak 15 év korkülönbséggel ismerek. Pasi igen büszke a fiatalabb nőjére, gyerek is van, már nagyobb. Gazdag férfi, anyagiakban nem szenved hiányt a nő, shopingol is rendesen. Viszont a pasi szeretőt is tart!
2019. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
3 párt ismerek. Mindegyik jól működőnek tűnik, dehogy mi a titkuk azt nem tudom.
2019. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Mi 11 évet éltünk együtt, 20 év különbséggel. Két gyerek, tarthatnak most is, de a családja csak visszavette.

Aztán volt még egy lány nagyobb különbséggel, de az csak bő 4év lett.

De ez se a számok miatt, csak már beteg lettem, nagyon.

A gondolkodásmód nem korfüggő, ezért nem látok benne semmi lehetetlent, max szokatlan.

2019. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
23/N, a parom 40/F. Mukodik, mert egyikunk sem a masik korat latja, hanem a szerelmet es a boldogsagot. Egy eve vagyunk egyutt, tavasz ota kozos alberletben lakunk es idovel tervezzuk a hazassagot, gyerekvallalast is. Nehezsegek termeszetesen vannak, de azok nem a korunkbol, hanem a szemelyisegeinkbol fakadnak.
2019. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Működhet. A barátnőm férje 25 évvel idősebb. Fitt, egészséges, sportos férfi,

70 éves. Négy gyerekük van már. Boldogok és ragaszkodnak egymáshoz.

2020. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan kapcsolatom, hogy a barátom volt 21 évvel idősebb. Működhetett volna, de nem így lett. Személyiségtől is függ, de a korkülönbség is közrejátszott.
2021. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én 21 vagyok a párom meg 33 és jól működik eddig a kapcsolat. Teljesen tőletek függ hogy egy számot lattoke egymásban vagy a valódi szerelmet és értékeket. De hidd el a kor sosem számít ha valakit szeretsz akkor ez van.
2021. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Inkább lebeszélnélek hogy olyan kapcsolatot kezdj, ahol sokkal idősebb a párod, mert bár működhet, hiszen valóban személyiség függő, de nagy eséllyel hamarabb jönnek rá a betegségek, történhet hirtelen haláleset,ami sajnos több ismerősömel is előfordult. Senkinek se hiányzik, hogy 40-60 évesen egyedül maradjon és ismét párt keressen, mindenképpen mérlegeld, korosztályodban is biztosan találsz megfelelő párt, akivel közösen építhetitek a jövőt!
2021. jan. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9... én is meghalhatok holnap, 27 évesen.
2021. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!