Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy pasinak csak 3 szexuális partnere volt, akkor félő hogy a korral ki fog jönni rajta a kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés
Mert nem élte ki magát.

2019. dec. 9. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen ismeretségi viszonyban állsz Vele kapcsolatban?


Élettárs? Feleség? Szerető?


Nagyságrendileg melyik korosztályról beszélünk?

2019. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki egy gyökér ösztönlény, azin lehet. De ismerek olyat, aki mindig is megválogatta, hogy kibe mártsa meg és sosem volt egy szexuális ragadozó. Talán a negyedik partnert vette el.

Nem csak nőben van ilyen, szerencsére.

2019. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, erre volt igénye; tartós kapcsolatai voltak, ahol sok mindent kipróbált. A 3 csak egy szám, ebből nem derül ki semmi, lehet, hogy nem is lesz kapuzárási pánikja, vagy mondjuk egy új sport kipróbálásában merül ki..
2019. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nő vagyok, csak 3 partnerem volt és igen, rajtam kijött 40 évesen, hogy tapasztalni akarok minél többet, mielőtt már a kutyának se fogok kelleni 5-10 év múlva. De ehhez kellett egy kihűlt házasság, amiben évek óta egymáshoz se értünk. Na mindegy, rajtam kijött, nem tudom elképzelni, ha egyszer elválok, hogy megállapodjak és tulajdona legyek bárkinek, de ki akarom próbálni több férfivel.
2019. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a partnerek számától függ, hanem az illető személyiségétől és attól, hogy hogyan alakul az élete.
2019. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy ostoba sztereotípia. Nem a volt partnerek számától lesz valaki hűséges és jó partner. Nekem nem volt még barátnőm, mert folyton olyan nők tetszenek meg, akik nem akarnam tőlem semmit. ☹ Akiknek tetszenék nekem nem tetszenek. Inkább keresem tovább azt a partnert, akit vonzónak találok és szerethetek, minthogy megalkudjak és rossz kapcsolatban éljek, ennél az egyedüllét is jobb. Nem vagyok az a pasi aki szinte mindenkit megdugna, én egy olyan nőt szeretnék, aki tetszik rendesen és szeretem mellé. Minek próbáljam ki valaki mással, hogyha a partneremet vonzónak fogom találni?
2019. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:
68%

Csak azoknal jon ki ez, akik erzelmileg sekelyesek, mert ott a testiseg, mint oromforras, tul lesz hype-olva. Osztonlenyek. Most oszinten, ha mar volt 3 novel, vajon mi ujdonsagot var meg a kovetkezo 30-tol? Aztan ha megvolt a 30, akkor utana mar jo lesz? Az ilyen emberek sosem tudjak, hogy mitol legyenek boldogok, csak hajkurasszak, de sose talaljak meg. Szar egy elet.


43F

2019. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, vannak olyanok, akik egész életükben nem volt páruk vagy igen, de elmentek egy másik útra, pl. a papok, szerzetesek ezt önként vállalják. Vagy némely özvegyek is hűségből nem élnek így.
2019. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!