Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan értem ezt a kijelentest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értem ezt a kijelentest?

Figyelt kérdés
A barátom,akivel most kezdtünk járni,mindig mondja hogy szép vagyok..gyönyörű,ha viberon is beszélünk.. nagyon szépnek talál.Amikor személyesen mondtam neki,hogy nagyon jól esik,hsdicsér,azt valaszolta zavarában,hogy..hát nem vagy csùnya.Ezt hogy értsem..egy nap gyönyörű..aztán meg nem vagy csúnya.Talán zavarban volt és nem akarta a szemembe mondani,hogy szép vagy?

2019. dec. 9. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2019. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez csak annyit jelent, hogy írásban könnyebben meg tud nyílni, személyesen még zavarban van tőle, így ott zavarában viccesre veszi, elbagatellizálja.
2019. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam..
2019. dec. 9. 14:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Aztán este írta,hogy inteligens és szép vagyok
2019. dec. 9. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Kegyes hazugságról hallottál már? Na ez pont az.🙂
2019. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jajj de kis cuki férfi lehet (✿◠‿◠)

Nyami

2019. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a második válaszoló is írta, valószínűleg irásban jobban megnyílik, bátrabban bókol, mint személyesen. Főleg ha te is úgy érzékelted, hogy zavarában reagálta le így. Ne vedd sértésnek. :)
2019. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy viccnek szánta. Poénból hogy "hát nem vagy csúnya". Közben nyilván arra gondol hogy szép vagy. Gondolom csak ugratott.
2019. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Wauu...nem csúnya ez a csaj..nekem már ilyet is mondtak
2019. dec. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!