Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan reagánátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagánátok, ha a párotok bevallaná, hogy hamisat állított magáról az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
Például, hogy nem 28, hanem 30 éves, vagy hogy mondjuk nem Budapesten, hanem például Szombathelyen született. Mindezt az első randi után több héttel vallaná be. Elhagynátok őt ezért a hazudozásért?

2019. dec. 9. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván. Értelmes nincs és ezek után egy szavát se hinném el.
2019. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vagy hogy a gyerekkorát Szlovákiában töltötte, mert felvidéki magyar, közben pedig csak egyszer volt Szlovákiában egy utazás alkalmával, és amúgy magyarországi magyar.
2019. dec. 9. 17:35
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha korábban vallja be, mondjuk egy hét után?
2019. dec. 9. 17:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hazudozótól senki nem akar semmit. Ez már beteges. Minél előbb kiderül, annál jobb.
2019. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen dolgokban (is) hazudik. Magyarul megrögzött hazudozó. Milyen megoldás lehetne szerinted?
2019. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De ezeknek a hazugságoknak mi értelme? Mármint, az az én szempontomból mégis miért számítana, hogy Szombathelyen, Budapesten vagy Szlovákiában született? Oké, persze mint információ hasznos, de úgy egyébként kit érdekel? Aki ilyenekben hazudik, minden látható indok nélkül, "mert csak", az valószínűleg nem lesz a nagy dolgokban sem megbízható, szóval ezek nálam igenis válóokok lennének. A korát még csak-csak meg tudom érteni, miért tagadja le, vagy pl a férjem a randizásunk elején egy kicsit lódított a korábbi kapcsolatainak a számát illetően (felfelé kerekített, mert kicsit rosszul érezte magát, hogy nekem több alkalmi viszonyom volt, mint neki), ami szintén nem egy könnyen megbocsátható vagy jó dolog, de ezeknek legalább van gyakorlati haszna az ő szempontjukból. De ilyenek, hogy hol született...? Ez mégis miért számítana bárkinek is?
2019. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen rendszeresen hazudom 25-nek magam, mert így megkaphatom a 20-22 éves friss húsokat. Senkinek nem kell egy 27+ megkeseredett, csalódott, szeretni-kötődni képtelen befásult pitsa.
2019. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A mai eszemmel igen. Volt egy ilyen férfi az életemben, hamis nevet adott meg először és azt hazudta nemesi származású. Mintha nekem ez számított volna!

Aztán dőltek ki a csontvázak a szekrényből később is mint utólag kiderült. Az ember jó hiszemű, elnézi ezeket a dolgokat majd nagyot koppan. Ez a hapsi emberileg egy nulla volt. Idősebb volt nálam amiket mondott meggyőzőnek sőt okosnak, tapasztaltnak tűnt akkor baiv lányként, de így ennyi év távlatából totál felszínes volt és közhelyeket puffogtatva tudott elkábítani.

Értem én hogy jó benyomást akarsz tenni, de milyen áron? Sosem fognak bízni benned. Gondolom rólad van szó.

2019. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

És mi lesz? Holnap kiderül, hogy amúgy van valahol a világban egy családja vagy hogy 3 másik nővel jár mellettem?


Ki az az idióta, aki a születési helyéről hazudik meg a korából 2 évet letagad? Ki akkora egy tyúkagyú, ostoba szar, hogy ezekre a hazugságokra egyáltalán szüksége van? 😂😂😂


Ez az ember vagy szánalmas, vagy megbízhatatlan, vagy mindkettő

2019. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mikor vallja be, nálam labdába se rúghat ilyen ember.
2019. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!