Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha mással megcsinalta, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mással megcsinalta, velem is megfogja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik és én is neki, de mikor megismertem, volt valakije, sőt elvoltak jegyezve. De mellette flortolt velem.. Vagy ha nem is flört volt, de látszott hogy tetszem neki és érdekelnem ha nem lenne neki a másik lány. Nem tudom pontosan, hogy mennyire volt jó a kapcsolatuk.. Nem látok bele annyira, lehet ha jó lett volna, nem érdeklődik felőlem. De az is lehet, hogy ő ilyen típus és mellettem is ugyanezt eljatszana mással. Ugyanis azóta már nincsenek együtt, mert a lány megcsalta. Ahogy ez megtortent, máris elkezdett hevesebben érdeklődni. Nemtudom, hogy ez mennyire normális egyáltalán.. Hogy ilyen gyorsan tovább is lép. Vagy lehet vigasztalodni kellek neki nemtudom. De ha már korábban is tetszettem neki akkor lehet komolyan gondolja. Mindenesetre ez nagyon szerencsétlen helyzet, elég hülyén alakult. Viszont most fenntartásaim vannak vele kapcsolatban, mivel ha látszik, hogy mas mellett így viselkedik, akkor valószínűleg velem is így fog.


Mit gondoltok? Adjak neki esélyt vagy hagyjam? Komolyan gondolhatja csak szerencsétlenül alakult az egész, ahogy kezdődött, vagy tényleg csak szórakozik velem. Komolyan mondom nem tudom már eldonteni.



2019. dec. 9. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Döntsd el, hogy mennyire érdekel ez a pasi. Ha érdekel akkor tiszta lappal kell indítani, ha már az elején ennyire bizalmatlan vagy az nem vezet jóra. Gondolom hiába volt gyűrű, ha ide jutott a kapcsolat. Nem tudhatod, hogy mi miatt jutottak el ide vagy, hogy te mit hozol ki belőle. Persze egyébként ugyan úgy flortolhet melletted mint akárki más is. Ez benne van a pakliban, de ezt csak akkor tudod meg ha esélyt adsz neki.
2019. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Simán megcsinálja. Akinek nincs gerince, nem más mellett fog növeszteni. Ne hidd, hogy annyira különleges vagy, hogy majd miattad megváltozik, mert csak egy ugyanolyan hülye nő leszel, aki miatt már szégyellem, hogy mő vagyok...
2019. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rockarc ***** válasza:

Nekem mindket dolog eleg sulyos jellembeli kerdeseket vet fel. Eloszor az, hogy flortol amikor kapcsolatban van. Azert gond ez, mert ha neki ez siman belefer, akkor kesobb sem fogja visszafogni magat melletted.


A masik, hogy hamar tullepett a dolgon. Tokmindegy, hogy azert lepett, mert mar semmit nem erzett a lany irant, tehat mar csak felszinesen volt vele, mikozben eljegyezte. Ahogy a masik verzio sem jo, hogy mely erzesei voltak, mert emiatt meg komoly sebet utottek rajta es akkor vigasztalodni megy. Apolgasd a lelket, hogy megse vele van a gond, mert eldobtak, mint egy rongyot, esetleg vissza akar vagni, hogy mar van uj nom stb, de kb ennyit var toled. Mindenesetre ez se tunik egy mintajellemnek. Marpedig valtozni az tuti nem fog, valaki vagy ilyen, vagy nem.


Nem ismerem a sracot. Nyilvan te mas szemmel nezel ra. Hibatlan emberek sincsenek. Ha csak ennyi ellenerzes lenne vele kapcsolatban, akkor esetleg lehetne merlegelni, hogy belevagjal-e, vagy se. De emellett lehet szamtalan mas is, ami szinten problemat okozhat. Ez a te dontesed kell legyen. Megvan az a plusz "terhelo" informaciod, amit ismeretlenul nem tudnal rola. En szerencses korulmenynek mondanam, hogy igy alakult, jobb dontest tudsz hozni, mintha nem tudnad ezeket.


43F

2019. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a jelleme és ezen te nem fogsz változtatni. Majd ha nálatok lesz hullámvölgy, majd amikor nálatok ülepszik le a rózsaszín köd, akkor legközelebb is így fogja megoldani a problémát - mással. Ha azt hiszed, hogy te nem jutsz ebbe a helyzetbe, akkor nagyon naiv vagy.
2019. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!