Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen ellentétes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ellentétes?

Figyelt kérdés
Nem egészen értem mostanában a párom viselkedését, nagyon sokszor felhozza a házasság és a gyerek témát emellett viszont..azt is mondta hogy fogyhatnék meg változtathatnék egy két dolgon hogy tetszek neki jobban.. most akkor? Ha egyébként ennyire elégedetlen velem akkor miért tervez mégis velem. Nekem iszonyúan rosszul esik ez a hozzáállása hozzáteszem neki is lehetne min változtatni de sose kötekszem vele és piszkálom ezek miatt.
2019. dec. 10. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret.
2019. dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor miért hozza elő ezt a témát? Hogy alig várja hogy gyerekek legyenek meg ilyenek? Ugyanis nem én mondom hanem ő magától és elég sűrűn.
2019. dec. 10. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Fú ez nem sok jót igér, nem ő lesz az "igazi". Ne köteleződj el mellette mert boldogtalan leszel, most még csak kezdi, hogy változtass ezen-azon fogyj le, majd ha meg vagy már kötve a gyerekkel, házassági papírral, majd jön hogy jó lenne ha nem találkoznál ezzel - azzal vagy különórákra se járj mert sokba kerül kell a pénz másra...és így tovább.

Mindig lesz magyarázata, csak az lesz.

2019. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki kilókban méricskéli a kapcsolatát, annak még nem való gyerek.
2019. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!