Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire jellemző ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző ez?

Figyelt kérdés
Mármint az hogy fiatal férfi elvesz egy nőt, családot tervez vele miközben nem szereti? Van ilyen? Mármint úgy hogy a nőnek egyébként nicns semmi extra "tulajdonsága", tehát nem pénzes.
2019. dec. 10. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordul. Sokan házasodnak azért, mert itt az ideje, régóta együtt vannak, megszokták egymást.
2019. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te mit gondolsz ez jó döntés?
2019. dec. 10. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit te leírsz az arra utal, hogy nem érdekből van a nővel. Tehát ha elveszi és családot tervez vele akkor azért csak szereti. Miért, miből gondolod hogy nem szereti?
2019. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem vagyok biztos benne.
2019. dec. 10. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ilyen férfi ismerősöm van van, már gyerekekkel. Látszólag normális, működő párkapcsolatban. Az, hogy mennyire boldogok, azt nem tudom; minden esetre az egyik szeretőt tart, a másik másba volt szerelmes, ott nincs ilyesmi.
2019. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ha valakitől gyereket szeretnék akkor már csak érzek iránta valamit.
2019. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!