Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy huszonéves nő hogy kezeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves nő hogy kezeli ha a harmincas új kapcsolatának van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves gyerekem a volt a párommal. 34 éves vagyok, az exem 36. Elkezdtem udvarolni egy 24 éves nőnek, nagyon jól kijövünk a 10 év korkülönbség ellenére. Ha kapcsolat lesz belőle akkor az mennyire befolyásolja a kapcsolat jövőjét? Ismertek ilyen párt? Én sajnos nem, így el sem tudom képzelni hogyan lehet ezt összeegyeztetni.
2019. dec. 10. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Működhet, de a legelején, őszintén tisztázzátok le, korrekt módon!


KI A FONTOSABB SZÁMODRA, A LÁNY, VAGY A PUJÁD?


Ha a válaszod az, hogy neked a puja, akkor engedd el a lányt!

2019. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vele kellene megbeszélni, nem idegenekkel
2019. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

22 éves voltam, mikor egyszer randiztunk egy ilyen "sráccal". 28 éves volt, az első randi közepén mondta el, hogy mi a helyzet.


Lesokkolódtam, nehezen bírtam megszólalni. De nagyon szimpatikus volt egyébként, szóval elszomorított, olyan "túl szép volt" érzésem lett... Emésztettem magam pár hétig, mikor újra randiztunk. Végül úgy döntöttem, hogy megteszek minden tőlem telhetőt, elvégre is, szeretem a gyerekeket, van is tapasztalatom velük, ez nem fog közénk állni, hozott anyaggal dolgozunk, anyámnak ennyi idősen gyereke volt...


Erre ez a rohadt k u r v a benyögi, hogy hát ő most csak kúrogatni akar, nem anyajelöltet meg párt. Nem tudom, mit hittem, naiv voltam, túlságosan hittem abban, hogy azért mondja el, mert komolyan gondolja. Aztán még győzködött, pedig látta az undort rajtam, hogy naa, mégis menjek vele bele legalább ebbe. Egy bárban voltunk, elfogott a sírás. Akkor hagyott fel azzal, hogy kap puncit...

2019. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van aki jól kezeli, van aki meg folyton hisztizik, ha jön a gyerek, és nem ő van a középpontban. A nővérem exférjénél a csaj egy elkényeztetett, hisztis p..csa, aki folyton fúrja a gyereket, és balhézik, ha ott van hétvégén. Az én exem új barátnője meg szereti a lányunkat, foglalkozik vele, főz neki, strandra viszi, irogat neki. Előtte neki is volt egy féltékenykedő, hisztizős barátnője, pedig ő idősebb volt.
2019. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kortól függetlenül a nők többsége ezt rosszul kezeli.

Féltékeny, hisztizik, hogy nincs kettesben hétvége, sok a gyerektartás, a gyerek neveletlen, stb.

Ezen csak ront, hogy sajnos az elvált apák szeretik az apás hétvégén a saját gyereküket teljes mértékben a barátnőre tolni. Ő főzzön nekik, ő pakoljon és takarítson utána, ő dobja be a ruhákat a mosógépbe. Közben fel nem fogja, hogy ezzel mi a probléma, hisz ő foglalkozik (lásd mesét néz) a gyerekkel.

Külön konfliktus forrása, hogy az ex sose kerül ki a képből. Az új nò féltékeny, az ex meg utálkozik rá.

Kicsit nagyobbacska gyerek ok nélkül is a barátnőd ellen fordulhat, mert benne latja az akadályt, hogy anya és apa kibéküljön. Ezt se sok barátnő tudja helyén kezelni.


Összességében semmivel se könnyebb új párt találnod, mint az elvált, kisgyerekes anyáknak.

2019. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy csomó apuka ott rontja el, hogy keveset van a gyerekkel, és ezt úgy kompenzálja, hogy mindent megenged neki. "Olyan keveset van itt, nem fogom egész nap cseszegetni mindenért." A férjem egyik barátjának a lánya totális hülyét csinált az apjából. És a kis hercegnőnek mindent szabadott. Én ezt 30-as nőként sem viseltem volna el, amit az a kislány hétvégente ott művelt. Mondjuk egyedül is volt a pasi éveken át.
2019. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én negyvenesen voltam ilyen helyzetben.

Volt, aki három hét alatt se tudta megjegyezni a fiam nevét, hát negyedik hét már nem volt.

Olyan is volt, akiben volt kis ellenérzés, de 10+ évig együtt éltünk.

Tök más miatt lett vége.

Az elején kell ezeket megbeszélni, aztán figyeld, mi történik!

2019. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21 évesen volt egy párom, akinek van egy kislánya. Hááát... többet nem kéne. Az apja elhozta szombatonként, aztán otthagyta egész nap, ő meg elment dolgozni vagy edzeni. Rám hárult minden, aztán meguntam a bébiszitterkedést.

Egy huszonéves lánynak semmi kedve nincs ahhoz, hogy egy idegen nő gyerekét pesztrálja

2019. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!