Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha reménytelenül vagyok nagyon szerelmes? Szakitsam magam el tőle távolra végleg, tiltva mindenhonnan?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem akarsz a végtelenségig szenvedni, akkor igen, tiltsd le, könnyebb lesz túllépni, ha nem látod.
2019. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Erre a legjobb megoldás, ha beleszeretsz másba.

De, igen, mert az új eltereli a figyelmed a régiről. pláne ha még viszonozzák is.

2019. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Hány évesek vagytok? Mi az akadálya? Miért szerettél bele? Nő vagy, vagy férfi?
2019. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz kérdés. Én is ebben vagyok. Nem tudok beleszerni az újba, mert a régit szeretem aki le se toj. Próbáld obejektíven nézni, nem a rózsaszín szűrőn keresztül. Idővel talán látni fogod a szerelmed rossz tulajdonságait is.
2019. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Üdv a klubban. Férjes, 3 gyerekes fiatalasszonyt szeretek. Ő is engem, de soha nem fog elválni, sakk-matt.
2019. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez kúvanagy szívás!


Le kell foglalnod magad más emberekkel vagy tevékenységekkel, és őt nem nézegetni meg figyelni állandóan.


Jó a sport, egy kis edzőterembe járás, futás, kis vásárlás...kényeztetés, masszázs kozmetikus..

2019. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, legjobb ha megszakítod vele a kapcsolatot. Nehéz lesz, fájni fog, de majd találsz valakit, aki viszont szeret, és akkor túl leszel rajta.


Vagy ha nem, akkor megkell tanulnod együttélni szívedben ezzel a titokkal, de hogy így belédivódjon, arra nagyon kicsi az esély.

2019. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!