Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy a jókislány-ross...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a jókislány-rosszfiú párosítás a való életben is működjön, vagy az ilyen kapcsolatok halálra vannak ítélve?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hogy hova tegyem ezt a kérdést, mert épp 18 vagyok, de bocsi, ha nem jó itt, csak gondoltam ezt a kategóriát többen nézik.


Szóval én egy tipikus "jó" visszafogott csaj vagyok, életemben 5 buliban ha voltam, nem vagyok társasági típus, sose volt kapcsolatom, nagyjából az otthoni dolgok meg a tanulás köti le az időm nagyrészét.

És most megismerkedtem egy pasival, aki szögesz ellentétem, nem azt mondom, hogy ilyen bűnöző, meg agresszív típus, sőt, kedves srác, de volt már rengeteg kapcsolata, minden hétvégén bulizik szinte valahol, nagyon-nagyon jól is néz ki és tudom, hogy sok lány odavan érte. Az a tipikus "felkapott" pasi.cMég nem vagyunk együtt, de nagyon "kerülget" engem, egyik barátja szerint össze akar velem jönni, mondjuk ezt én is érzem. iszont mások meg azt mondták, hogy csak kihasználja a lányokat és úgyi otthagyna ha megun. Én pl magamról tudom, hogy egy vadabb típusu pasit nemigen tudnék kezelni, de amit eddig beszéltünk, ahogy találkoztunk, úgy nem tűnt nekem ő olyan vészesnek, mint ahogy azt mások mondták nekem róla.


Szerintetek működhet egy kapcsolat ha teljesen más a 2 ember életvitele, ő a mindenhová menős, ismerkedős, mindenben benne van típus, én meg aki elég sokat otthon csücsül.


18/lány, 24/pasi


2019. dec. 10. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ideig-óraig vonzzák egymást az ellentétek, de hosszútávon működésképtelen(kivételek biztos vannak), de valamelyik fél részéről nagy lemondások is történhetnek, ami boldogtalansághoz vezet. Egy idő után zavarna téged az állandó bulizgatása és őt pedig a te otthon való bekuckózásod, az elején még biztos érdekes, hogy mennyire különböztök, később viszont megterhelővé válhat. Én csak saját tapasztalatot írok, lepontozást nem kérek és meglepetés még érhet; de sajnos az életnek sokszor nincs köze a filmekhez! :)
2019. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rapid kapcsolat lesz. Mire diagnosztizálni lehetne hogy működik-e már vége is. Persze újra meg újra sorra kerülhetsz pár epizódra. Mindenesetre gyk-s kérdésnél többet nem érdemes erről értekezni
2019. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú:)ha valóban az a tipikus "felkapott" pasi,akkor én biztos nem fűznék hozzá túl nagy reményeket.Nem azt mondom,hogy nem érdemes adni neki egy próbát,de ha valóban nem vagy még túl tapasztalt,akkor ne hagyd magad kihasználni.Az ilyen pasasok többnyire a mindenre kapható,kis cicababákat kedvelik,legalábbis a nagyrészük biztosan.Ismerkedj vele,és próbáld kiismerni,hogy milyen ő valójában.De szerintem mindenféle rosszindulat nélkül mondom,az ilyen kalandorokra nem igazán lehet alapozni. 21/l
2019. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen típusú pasikkal vigyázni kell de vannak kivételek.
2019. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha nagyon szerelmes beléd úgy is változtat.
2019. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De egyszer az ilyen típusu pasi is megállapodik nem?


Hát 3. én nem vagyok se cicababa(mondjuk csúnya se), se mindenre kapható. Mondjuk én meg azt hallottam h a cicababák kellenek csak szexre a pasiknak, vagy ez nem igaz?

2019. dec. 10. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ideig-óráig működnek. Utána két opció van. Egyik, hogy rá fogtok jönni, hogy ez így nem működik, másik, hogy ennek hatására valamelyikőtök elkezd változni a másik irányába, és akkor meg az jön, hogy "már nem az vagy, akibe beleszerettem". Patthelyzet.

Az ellentétek egy pontig vonzhatják egymást, és tény, halálra unnám magam egy minden szempontból ugyanolyan partner mellett, mint amilyen én is vagyok. De! Az alapvető dolgokban, értékekben kell az egyezés. Ha számodra egy ideális szombat este úgy néz ki, hogy kettesben filmeztek, számára meg úgy, hogy hajnal 4-ig bulizik, abból értékelhető közös nevező nem lesz, valaki mindig pocsékul fogja magát érezni. Vagy kitaláltok valami "köztes" megoldást, és azzal nyugtatjátok magatokat, hogy oké, hogy nem érzem magam igazán jól, de legalább a másik se érzi magát teljesen szarul, és közben de.

Nem akarok vészmadár lenni, ha úgy érzed, megéri megpróbálni, hajrá, legfeljebb egy tapasztalattal több lesz.

2019. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyenek illuzioid, 99% hogy szexet akar.


Es egyáltalán nem csak a "cicababak" kellenek szexre egy hozzad hasonlo visszafogott lany sokkal nagyobb trofea.

2019. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rockarc ***** válasza:

Fiatal vagy meg. Nem azt mondom, hogy dobd oda magad neki, de attol semmi bajod nem lesz, ha megismerkedsz vele es megprobalod felvenni a ritmusat. Az elejen turelmes lesz, megerto, aztan ez majd szep lassan elparolog es vege lez. De legalabb megismered a hataraid.


Nem 18 evesen kell kivalasztani, hogy kivel akarod leelni az eleted, hanem keresni azt, akivel a legjobban megerted magad. Nyilvan 60 ev mulva nem fogtok egymas mellett ulni a kerti hintaszeken, de ez nem feltetlenul baj. Koncentralj a jo es szep reszere a dolognak, es amikor mar nem jo, akkor meg minel hamarabb zard le.


43F

2019. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#6, pont ebbe a hibába estek sokan, hogy azt hiszitek, hogy majd miattatok megváltozik, majd nálatok megállapodik, utána meg jön a sírás, mert jó eséllyel ti is csak egy újabb numera lettetek. Döntsd el, hogy mit szeretnél, ha jól esne visszafogott lányként a népszerű sráccal villogni, akkor engedj neki, csak ne nagyon tervezz hosszabb távra.
2019. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!