Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek megértse a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek megértse a barátom hogy őt szeretem és mást nem?

Figyelt kérdés

Munkahelyunkon mindig mondja az egyik kollégánk milyen cuki vagyok, csinos vagyok, ügyes vagyok. Én mondom hogy köszi és ennyi engem ő nem érdekel. Nem is foglalkozok vele. Ma láttam a barátomon hogy nagyon ideges lett már majdnem neki ment.

2 hónapja vagyunk egyutt


2019. dec. 10. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kívánatos számodra valaki közeledése, utasítsd el határozottan. Nem kell bunkón, de egyértelműen. A csávód meg járjon dühkezelésre.
2019. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rockarc ***** válasza:
100%

2 honapja vagytok egyutt de te mar szereted ot, o meg irtana a konkurenciat korulotted? Megvan a birtokviszony. Nem semmi kapcsolat lesz ez. Nem biztos, hogy a verekedos bivaly pasival jarsz jobban, a helyedben megneznem a cuki fiut is, hatha jobb party lesz.


43F

2019. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy a baj.

Téged még nem vert meg?

(majd fog)

2019. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!