Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy vágy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy vágy?

Figyelt kérdés

Honnan lehet tudni, hogy az ember szerelmes vagy csak kíván valakit?

Férjnél vagyok, de mostanában nagyon sokat gondolok egy fiúra, aki helyett a férjemet választottam. Ha rá gondolok úgy érzem szerelmes vagyok belé, a férjembe viszont nem. Ezzel a fiúval akkoriban nem feküdtem le, csak egyszer majdnem, lehet hogy csak emiatt gondolok rá, mert érdekelne milyen lenne?


2019. dec. 11. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a múltba és a szerelembe vagy szerelmes.
2019. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen vágy. Azt hiszed vele jobb lenne, mert most nem jó, benne meg egy kimaradt lehetőséget látsz.
2019. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Önismerettel pofonegyszerű, csak azt megszerezni nehéz.
2019. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit adott az a fiú?
2019. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a fiú úgy nézett rám mindig, hogy láttam rajta hogy szeret. Az a nézés, amiből tudod, hogy csak te létezel neki és te vagy a tökéletes, minden hibáddal együtt. Azóta is, ha véletlenül valahol össze futunk azt érzem, hogy még mindig úgy néz.
2019. dec. 17. 05:25
 6/9 anonim ***** válasza:
"Az a nézés, amiből tudod, hogy csak te létezel neki és te vagy a tökéletes, minden hibáddal együtt." Ilyen nézés nincs, ez színtiszta belemagyarázás. Majd gyere vissza ha elmúltál 20 éves (fejben is) és nagyot fogsz ezen röhögni.
2019. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért mondod, hogy nincs mert valószínű sosem volt benne részed 😉 szegény ☹️ de azért most kicsit jobban érezheted magad, mert jól odamondtal 😃
2019. dec. 17. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam hülye tini, aki elhitte, hogy a nézés jelent is valamit :) Aztán felnőttem és rájöttem, hogy a nézés, a szavak és minden ilyesmi semmit nem számít, semmit nem jelent, tökéletesen és könnyen megjátszható, így az egyetlen, ami számít, azok a konkrét tettek. Ha valaki csak bámul, de nem lép, azzal kitörölheted a hátsód, mert maximum vágy, de még az a vágy se ér annyit, hogy tegyen a megvalósításáért.

Amúgy meg ha ezt odamondásnak érzed, akkor emeld meg kicsit az ingerküszöböd, elég alacsonyan van :D

2019. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De ki mondta, hogy nem tett semmit?

Te meg csapd fel a szótárat az irónia szónál kérlek, mert az én ingerküszöbömmel semmi baj nincs 😁

2019. dec. 18. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!