Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam egy 20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam egy 20 évvel idősebb férfinak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, hogy nem kéne elmondanom, mert valószínűleg úgyis viszonzatlan (legalábbis semmi jelét nem mutatta, hogy érez valamit), és biztosan zavarná a korkülönbség is. Talán még ki is nevetne. Ráadásul utána mindketten kínosan éreznénk magukat, ha összefutnánk.

Máskor viszont úgy érzem, hogy jobban érezném magam, ha elmondanám, még akkor is, ha visszautasít. Az még mindig jobb érzés, mint a bizonytalanság és az, hogy magamban tartom.


2019. dec. 11. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki nyugodtan, ez lesz élete legszebb napja, mert a hiúságát biztos legyezni fogja abban biztos lehetsz. Egyébként mindenki saját hibájából tanul úgy is.
2019. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom edesapad nem volt, onnan ez az apakomplexus.
2019. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ne mondd meg. Ha semmi jelét nem adja annak,hogy bármit is érez Irántad miért is vallanál Neki szerelmet?Sőt, én abban sem vagyok biztos,hogy amit érzel az szerelem.

A korkülönbségnek ennél a helyzetnél nincs is jelentősége, annak viszont van,hogy magadat és Őt is kellemetlen helyzetbe hozod. Főleg ha párkapcsolata van.


Ha nincs párkapcsolata beszélgess Vele, bár nem írtad,hogy milyen közegben találkoztok, honnan ismered Őt.

Ha bármit is érez Irántad, felnőtt férfiként kezdeményezni fog ha látja,hogy szívesen vagy a társaságában. Ha nem tesz egy lépést sem azt jelenti,hogy nem szeretne Tőled semmit és ezt fogadd el.

Ez generációs különbség, lehet,hogy Neki eszébe se jut valóban semmi Veled kapcsolatban.

2019. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as válaszolónak:


Szomszédok vagyunk 3 éve, onnan ismerjük egymást. Sokszor találkoztunk, beszélgettünk. Persze legtöbbször kedves volt, de ennyi, semmi több.

2019. dec. 11. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
bárkinek random bebomzáni ezt iszonyatosan gyerekes és nevetséges. Ha szeretnél tőle valamit hívd el egy kávéra, beszélgessetek, kerüljetek közelebb, kavarjatok, dugjatok, ezt még hússzor, aztán majd pár hónap után elmondhatod neki hogy szereted ha még mindig igy van. Mindenki aki ennél előbb teszi meg az egy idióta tini álomban él. Valakire rábombázni ezt a levegőből kapásból azt mutatja hogy gyerekes vagy, és még akkor is elrémiszti ha még az imént felsorolt lépésekkel még lehetett is volna valami.
2019. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Költözz az én szomszédomba! 😁 Bár attól tartok, köztünk több mint 20 év van... 🙄😣😕
2019. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rázúdítani az érzéseidet. Csak kezdeményezz nála. Egy poénnal, beszólással, flörttel. Aztán majd alakul.

Különben sem kell kiszolgáltatott helyzetbe hozni magadat.

2019. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, igazatok van, tényleg nagyon rossz ötlet elmondani neki.

2019. dec. 13. 11:01
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Ebben a cipőben már én is jártam.

Az az igazság hogy közöttünk 13 év volt de sajnos nálunk ez nagyon nagy távolságot is okozott.

Tapasztaltabb volt mint én de ugyanakkor szépen ki is használt de ami a legrosszabbul esett hogy a végén többször is megcsalt még sem mondta el. Én is szerettem de ezek után át gondolnám hogy bele e vágnék még egyszer egy ilyen kapcsolatba.

De persze vannak kivételek is.

Ha te szereted és úgy látod hogy ő is kedvel téged hát próbáld meg.

Minden esetre sok sikert kívánok.

2020. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

mond? mit veszithetsz? legalább megtudod, hogy mit gondol.

legrosszabb esetben meg marad a mostani felállás. szerintem nincs mit vesztened. vágj bele!

2020. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!