Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az, hogy a párom beleillik - e a családomba?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos ez? Pl mi van ha egy kinaiba, vagy arabba vagy indiaiba szeretek bele... Most csak mondtam valamit. Mennyire fontos az, hogy a szüleim mit szólnak? Elvégre én fogom leelni vele az életem.. De belül tudom, ha ilyen férjem lenne, és netalán mondjuk egy indiai ferfitol lenne unokajuk (megint csak példa), akkor lehet nem ternenek magukhoz. Szerintem nem tudnak megemeszteni ha ilyen más kultúráju férfi lenne a férjem.


Ti mit gondoltok? Őszintén szólva marhára nincs kedvem az alapján megvalasztani a férjem, hogy beleillik e a családomba vagy nem, vagy hogy anyámnak szimpi e vagy nem, mivel én fogom leelni az életem vele és az a fő, hogy én boldog legyek vele nem?

Viszont kirekesztve sem akarom érezni magam.. Mert anyám hajlamos arra, ha nem az történik amit ő akar, vagy elképzel, akkor passzív agressziót alkalmaz.


2019. dec. 12. 01:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Az alapján dönts, hogy te képes vagy- e beilleszkedni abba az adott kultúrába? A külföldi félnél is ugyanezek lesznek a problémák. Az ő családjába is be kell illeszkedni, anyósnak, apósnak, lánytesóknak megfelelni. Mert ezekben a kultúrákban igencsak beleszól a család a hétköznapi dolgokba.

Hány éves vagy? Fiatalon még könnyebb beilleszkedni, de 30-40 körülinek már sokkal több elvárasa van és nehezebb tolerálni is a másfajta szokásokat. Most ami tetszik és egzotikus, pár év múlva akár idegesítő is lehetj.uz egy együttélés során.

Anyukádnak szerintem a magyarral is ugyanolyan gondjai lesznek, mert ő gyerekként tekint rád és nem tudja elfogadni, hogy felnőttél. Válj le anyukádról!

2019. dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!