Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek össze lehet jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze lehet jönni legjobb barát exével vagy tabu?

Figyelt kérdés

Nagyon kényes ez a téma szerintem és megoszlik nagyon a vélemény róla. Van aki azt mondja, ez tabu és nem lehet, van aki lazábban veszi. Én is úgy gondolom hiaba a legjobb barátnőm, ha egyszer szetmentek és velem meg jól vagy jobban kijon, akkor miért ne lehetne valami. Persze ezt nagyon nehéz lehet megemeszteni a másik félnek és nekem is, ha mondjuk az én barátnőm jön össze az exemmel. De ezért érdemes kihagyni egy akár jól működő kapcsolatot? Végülis ha azt nézzük, előbb utóbb a barátnőm talál valakit, és ha már rég boldog mással, akkor nincs joga meg mindig birtokolni a másikat, hogy "nem nem lehet köztetek semmi, mert az exem". Vagy ez most tényleg megbocsáthatatlan bűn, ha tényleg kialakul valami az exe és köztem? Mit gondoltok?


23L



2019. dec. 12. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol is fugg, hogy szakitottak, a barátnődet mennyire viselte meg.

Erdemes lenne beszélned vele arrol, hogy lehet erdeklődtök egymás iránt a sráccal.

Ha nagyon nagy az összhang, es tuti nagy szerelem lesz, akkor jojjetek össze, max pár embert elveszítetek. De ha akkora a szerelem, megérheti.

Ha már regebben szakitottak, az is más, mint ha mult héten.

Szoval szerintem nem tabu, de veszélyes víz, erdemes jól megfontolni.

2019. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legfontosabb, hogy legyen közben szünet. Szóval ne úgy, hogy hétfőn ők szakítanak, te meg már azon a héten randizol vele.

Hogy mennyi szünet legyen, az függ attól, hogy mennyi ideig voltak együtt és mennyire könnyen tette túl magát a barátnőd a szakításon. De minimum néhány hét, inkább néhány hónap legyen.

Ha viszont barátnődnek új barátja van, akkor onnantól már nem kifogásolhatja ezt.


Ez az én erkölcsi felfogásom.

2019. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen,megoszlik erről a vélemény,de az a baj sok esetben,hogy nem tudod a kimenetelét. Akkor derülnek ki dolgok,ha már összejöttetek, sok probléma lehet belőle. Az időtényező lehet erre megoldás,de ha tetszik a srác akkor nyilván nem fogsz tudni hónapokig várni,vagy ha ez kölcsönös. Ehhez jól kell ismerni a barátnődet is,esetleg beszélni vele erről,nem lehet tudni,hogy hirtelen hogy reagálna lebegy kész tényt,na meg akkor a közös baráti programokkal is mi lesz,nem egyszerű.
2019. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze értem amit mondtok, de ezért lemondani egy kapcsolatról túl nagy áldozat szerintem.. Legalábbis bánnám az biztos. Tényleg nemtudom mi a jó döntés.. Sokan úgy vannak vele, inkább nem mennek bele, meg akkor sem, ha működne, mert túl zurosen indulna, meg tekintettel vannak egy harmadik félre, ez esetben a barátra /baratnore, de ezzel teljesen lemondanak kettejukrol egy harmadik fél miatt, aki idővel már egy totál más személlyel lesz valószínű. Akkor van gáz, ha a barátnő mondjuk évekig nem teszi túl magát az exen és mi mondjuk nem akarunk évekig várni, hogy végre összejohessunk. De ha megtesszuk, azzal megmergezhetunk egy barátságot.. Nagyon kényes téma, tényleg nemtudom mi a jó megoldás ilyen helyzetben.
2019. dec. 12. 15:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jönnék össze a barátnőm exével.
2019. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg legjobb barátnőmről lenne szó, nem kockáztatnám meg, hogy elveszítsem, vagy ennyire megbántsam egy lehetséges kapcsolatért. Persze az is kérdés mennyire fontos ez a barátság neked, de sajnos akkor ezzel számolni kell
2019. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni, mit tudsz bevállalni. Én anno egy ilyen miatt elveszítettem a legjobb barátomat, pedig ő vette el a barátnőmet, szerintem nem éri meg.
2019. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sohasem bántanám meg ezzel, mivel tudom, milyen érzés.
2019. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináltok ha annyira erős egymás iránt a vonzalom? Simán elnyomjatok a baratotok miatt? Szerintem ez nem ilyen egyszerű..
2019. dec. 12. 18:25
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Jó a kérdés, nem egyszerű, azzal egyetértek. Saját példám alapján azt mondom, hogy legyél őszinte a barátnőddel, mondd el neki, hogy mit érzel, mi a terved, te ezt szeretnéd és ha jó barátnő, akkor meg fogja érteni, én anno ennek örültem volna. Persze attól még rossz lesz neki, de el kell fogadnia.
2019. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!