Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért önző a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért önző a barátom?

Figyelt kérdés
3 hónaposak voltunk s akkor hozott nekem egy szál rózsát és azóta semmit, nem várom el hogy mindig lepjen meg csak jól esne... hiába célozgatok neki hogy milyen szép az a maci vagy valami...felesleges! Én mindig veszek neki valami apróságot, vagy ha valami édességet veszek azzal is mindig megvárom hogy együtt együk meg. Ő meg ha eszik valamit még annyit se mondd hogy "kérsz?"... velem van a baj, vagy túl sokat várok el tőle?.
2019. dec. 12. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nem szeretik a celozgatos noket.. Ulj le vele, es mondd el neki, hogy szeretned, ha neha meglepne valami aprosaggal. Lehet amugy hogy o nem igy fejezi ki a szeretetet, hanem teljesen mashogy, csak elsiklasz felette, mert mindig varsz valamit az apro tetteidert cserebe.
2019. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Szia !


Nincs veled baj, viszont a barátod nem hozzád való.

Ha már le kell ülni ilyenekről beszélni ott már gond van, nem kicsi. Ennyi.


36/F

2019. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem önző, csak másképp szeret. Neki ezek nem fontosak, neked meg sokat jelentő gesztusok. Nekem is azok, félre ne érts... De épp ezért kellene beszélni vele célozgatás helyett nyíltan, hogy figyi, tök jólesnének az ilyen kis figyelmességek, mert én ettől érzem, hogy fontos vagyok neked és nem attól, hogy mit tudom én, akkor is elmosogataz helyettem, ha én terveztem megcsinálni.


N

2019. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem vársz el semmit, akkor nem is jön létre szenvedés. Egyszer próbáld ki. De ne csak bebeszéld magadnak, hogy nem vársz el semmit, hanem ténylegesen ne várj semmit, és akkor fájdalom se jön létre. Ez a kérdés se jött volna létre.

Az elvárás bármilyen formája hatalmas őrültség.

2019. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, hogy ez alapján, amit a kérdező leírt, ti honnan veszitek, hogy a pasi egyáltalán szerelmes? Inkább úgy tűnik, hogy elég egyoldalú és viszonzatlan a kérdező rajongása.

Másrészt hiába szereti, ha pont olyan vele élni, mintha nem szeretné, mert semmivel sem mutatja ki. Akkor inkább egy olyan érdekkapcsolat, ahol igaz, hogy nem szerelmes, de jól el tudja játszani, és jól érzem magam vele.

2019. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám önzőnek. Inkább neked is mást jelent a szeretet kimutatása, meg neki is. Ezt beszéld meg vele.
2019. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy karácsonyra se vesz senkinek semmit se...pedig én már megvettem neki...lehet télleg sokat várok el tőle, de multkorjában meg azzal dicsekedett hogy a volt barátnőjének 5000ft-ért vett virágot...szeretem és próbálom megérteni hogy miért csinálja ezt de nem tudom :/ ő csak kapni szeret azt mondta...
2019. dec. 12. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a dumát... :D


Én még a barátaimnak is postázok ajándékot kézzel írott képeslappal. Nem igazán értem miért vagy ezzel a csávóval.

2019. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet más a szeretet nyelve. Keress rá erre a témára.

Nekem most annyi jut róla eszembe Hogy: Valaki az ajándékoktól boldog. Másnak az érintés, a testi közelség jelenti ugyanezt. Megint más a szívességekkel érezteti hogy szeret. Azt hiszem 5 szeretet nyelv létezik. Sok bonyodalmat okoz ha nem ugyanaz a pároknak. PL. a pasi azt hiszi mindent megtesz, kimutatja a szeretetét mondjuk szívességekkel a nő meg úgy érzi semmit sem tesz érte mert neki az apró ajándékok jelentenék, hogy a párja szereti. A barátodat én nem önzőnek, inkább fukarnak mondanám. Volt nekem is ilyen pasival dolgom.

2019. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!