Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha létezik az a dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezik az a dolog, hogy sors, akkor mi a fenének ad viszonzatlan szerelmeket, ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Egy elméleti kérdés, bár ha valakit érint, mint például engem is, annak van gyakorlati tapasztalata is ebben a rémes dologban.
2019. dec. 12. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Neki is kell valami szórakozás.
2019. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenből tanul az ember valamit. Talán ezért.
2019. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Valamit meg kell tanulnod és így akarja veled megtaníttatni...
2019. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem amióta élek így akar :'D de még mindig nem jöttem rá mire...
2019. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Érdekes egy lecke lehet az, amikor azt látod, hogy a bálványként imádott nő másokkal kefél, meg hasonlók. Nyilván ennél csak egy megcsalás cinkesebb, de mondjuk azt még nem éltem át, de amilyen szerencsés egy figura vagyok, biztos átélem majd azt is.
2019. dec. 12. 18:48
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Ne ítélj meg semmit rémes dolognak, és akkor nem fognak számodra rémes dolgok léteznie.
2019. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt nagy büntetés az élettől a viszonzatlan szerelem. Az egyik legrosszabb érzés a világon. Folyamatosan részem van benne úgy is, hogy van párom. Fogalmam sincs, hogy mi célja ezzel a sorsnak. Gondolom büntetés lehet.
2019. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Dehogy büntetés. Azért kapod, hogy okulj belőle, elsősorban az empátiádat fejleszd. Nem kell ahboz mindig viszonzásra találni, hogy fejlődjön az érzelmi intelligenciád. Bár ez fájdalmas, de ha nem érzed, hogy fáj, nem is fejlődsz, mert nincs, mi változtatásra sarkalljon.
2019. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem eddig csak viszonzatlan szerelmekben volt részem.

Egyrészt szerintem ami nem öl, meg az erősebbé tesz, tehát minden "szenvedéssel" egyre erősebb leszel, egyre jobban tűröd az ilyen jellegű (és másfajta) fájdalmat.

Másfelől, ha egyszer az életben lesz egy párom végre, akkor egészen biztosan mindennél jobban meg fogom őt becsülni :D


26/N

2019. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De vajon lesz olyan lány, aki engem is megbecsül? Annyira gáz ez, már ott tartok, hogy bár valami érzelemmentes biorobot lennék. Az eddigi életem csak fájdalmas volt, kellemes érzéseim még nem voltak, maximum az érettségi után, meg a sikeres egyetemi felvételit követően.
2019. dec. 12. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!