Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csipkelödik egy ferfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csipkelödik egy ferfi egy növel, ironizalja ha bejönneki, vagy ha bejönne, nem kockáztatná a szex lehetöségét ugratással?

Figyelt kérdés
Most itt nem durva trefakra kell gondolni , de hogy azert úgy odamondogat játékosan , pl hogy boszorkanyhajad van mert kócos, meg gondolod egy kávét képes vagy ellesziteni legalabb , meg egyszer elvonult velem hogy senki ne hallja hogy leszid amiert nem ra figyelek meredt szemmel hanem a telefonomat nyomkodtam , ahogy mindneki mas .

2019. dec. 13. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként gyűlölöm az ilyen gyökkettő IQ-jú férfiakat, akik azt hiszik, ez humoros és így kell bevágódni egy nőnél. A humor szerintem máshol kezdődik. Egyébként ez, amit írsz, a csajozós könyvekből tanulják ezek a nyomik, úgy nevezik, hogy NEG-elés, tehát poénosan oltja a nőt. Ilyen pl. amikor mosolyog, látszanak a fogai és benyomja a tag, hogy de szép a mosolyod, jól látszik a tömésed hátul. Gyerekes.
2019. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 opened paradise ***** válasza:
Csipkelődni én szoktam, de nem úgy, hogy szidom a másikat, meg ez kölcsönösen jó.
2019. dec. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!