Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az, mikor egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, mikor egy kapcsolatban a férfi rajong jobban a párjáért?

Figyelt kérdés
Általában a nők az érzelmesebbek, romantikusabbak. Mi van akkor, ha a férfi az, aki teljesen bele van bolondulva a nőbe, az pedig természetéből adódóan is távolságtartóbb valamilyen szinten. Van valakinél hasonló, működik ez?
2019. dec. 13. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Voltam így, hosszú távon nem működik. A nő hagyja magát szeretni, imádni, de a férfi elfárad ha nem kap viszonzást.
2019. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk működik. Annyi a "szerencséje", hogy akkor kezdett el rajongani értem, mikor volt rá alapja. Mikor megismert emberileg és kicsit társként is. Én sajnos a hidegebb típus vagyok, nehezebben kommunikálom le, nehezen csodálok valakit, csak szeretni szoktam, de azt nagyon. Benne van velem szemben csodálat, ami úgy, hogy van alapja, jólesik. A külsőm és egyebek is tetszettek neki korábban, de a szememben annál visszataszítóbb jelenség nincs, mikor az illetőért semmit sem teszek, jóformán a külsőm egyelőre minden, amit lát belőlem, de már hanyatt esik és odáig van értem. Ez komolytalan a szememben és nagyon nem tetszik. A tetteimmel kiérdemelt elismerés viszont nagyon jó. :)
2019. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor is lemegy kutyuliba, ha a nő ezt nem zsarolja ki. ( mint a legtöbb házasságban, ahol a pasi inkább enged különben hiszti van, szex meg nincs.)

Mindig a kedvében akar járni. Szélsőséges esetben szinte a szolgája lesz. Normális esetben csak rajong érte.

Ha a nő is szerelmes valamennyire akkor szuper felállás.

2019. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok elején mindig a férfi tol bele több energiát a kapcsolatba, szóval nem ez a ritka. Aztán amikor eléria célját akkor ez mérséklődik és a nők némileg átveszik az irányítást. A nők érdeke, hogy a kezdeti udvarlós időszak minél hosszabb legyen, mert ebből ők biztosan profitálnak.

Férfiak egy része hajlamos úgy gondolkozni, ah egyszer elfoglalt egy várat akkor azt többé már nem kell bevenni, az már az övé....vagy más szóvak megszákolt halat már nem kell etetni!!! :)

2019. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki rajong egy nőért annak biztos nem lesz barátnője úgyhogy erről gyorsan le kell szokni.
2019. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!