Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl sok időmet elveszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok időmet elveszi a Szerelmem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
30F-27N. Kapcsolat eleje, imádjuk egymást, még nem élünk együtt. Csak közös témánk van a hobbiktól kezdve a közös lakásig minden. Képesek vagyunk 6-8 órákat is chatelni, beszélgetni. Ez remek, csak én már minden dolgommal el vagyok maradva, nem haladok a munkával, nem eszek, aludni meg végképp nincs idő. Ő ugyanígy. Hiába egyeztünk meg, hogy pl max egy órát beszélgetünk, nem tudjuk betartani. Most közeledünk egymáshoz, nem akarok egyből hátra lépni. Örlődök, mert nem tudom hogyan kellene kultúráltan előadni, hogy ez így sok, ki fogunk merülni, amiből csak a baj van. Ismerem, nem bántódna meg, de ha visszavesz a lendületből, akkor úgy is marad, ilyen típus. Te ezt hogyan oldanád meg?
2019. dec. 13. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Egy biztos, hogy nem a kapcsolat feldobásával, mint a legtöbb idióta.


Megbeszélhetitek egymás között, hogy erre tudatosan oodsfigyeltek, mert szép dolog a szeretet, csak nem lehet megélni belőle...

2019. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

6-8 órát minek chateltek? Ilyen erővel együtt is lehetnétek.

Kell tudni azt mondani, hogy most fejezzük be, tegyük le, más dolgom van, ilyen egyszerű!

2019. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

O.O

Na azert nehogymar 27 evesen ezt ne tudd lekezelni. Lassan az atlagos szulokorban levo no vagy, es a chateles miatt eluszik a munkad meg az eleted? 19 eves vagyok egy nagyon boldog parkapcsolatban szoval tudom milyen mikor mindig irni akarsz a masiknak, de bosszanto hogy ilyen szerencsetlen vagy. Ha igy folytatod arrol is elkezdhetnetek beszelni hogyha kirugnak esetleg akkor hogyan tovabb. Alap dolog hogy a 8 oras munkarendben visszafogottabban tudsz csak irogatni, vagy a masik fel talan nem dolgozik? De mindegy is, esetleg maganvallalkozo is lehetnel akkor sincs ez rendben. Meg eleg felrevezeto azt irni hogy evesre meg alvasra sincs ido, mert te nem akarod hogy legyen. Es ezt azert irom mert en meg ennel is tinibb fejjel ugyanezt eljatszottam es nem lett olyan jo vege, plusz belezombulsz az allando telefonozasba. Es a kerdesedre a valasz az az, hogy ugy mondanam el nekk ahogy ide leirtad. Ez nem egy olyan tema aminel kertelni kene, mi abban a banto hogyha dolgoznod kell akkor leirod neki hogy lesobb tudtok csak beszelni? Tenyleg csak a korod miatt kiakaszto ez, mert ez a 16 eves lanyokra jellemzo inkabb.

2019. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rockarc ***** válasza:

Ertem, hogy kapcsolat eleje, de azert erdemes visszavenni. Ha ennyire odavagytok egymasert, akkor talalkozzatok surubben. Ha 6-8 chat belefer, akkor egy kave is megteszi a sarki presszoban, 1 ora alatt tobbet meg tudtok beszelni, mint kismillio karaktert beleverni a gepbe, telefonba, akarmibe. Es akkor legalabb talalkoztatok is.


De a telefon sem elvetendo otlet. Ha a viber meg a messenger megy, akkor a telefonnak is kene. Amugy meg erdemes megbeszelni, hogy egy kicsit lassitsatok, nehogy kieges legyen belole.


43F

2019. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!