Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményed erről a lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a lányról?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lelkisérült lánnyal akivel hónapokig ment a huza vona. Mostanra ott tartunk hogy bevallotta hogy ő is érez irántam de mindent megtesz azért hogy megutáljam. El fog lökni magától.

Fél érezni....

Inkább kinyitja irántam az érzelmeit... Normális az ilyen ember szerintetek? Két ember életét teszi tönkre... Nagyon szenvedek miatta. Vágyom rá. És tényleg nem fér a fejembe hogy hogyan képes valaki ezt csinálni? Erre mondják hogy önsorsrontó?

Mit tegyek most?


2019. dec. 13. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, még egy tini. Botlottam már én is ilyenbe, ő azóta is szenved a saját maga szintjén, én meg boldogabb vagyok. Ilyen emberekre felesleges időt pazarolni.
2019. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Valamilyen szinten tudok azonosulni vele. Ha nem tudod, pontosan mitől alakult ez ki nála, illetve nem érted meg, akkor fölösleges ácsingóznod utána. Ez nem tud egyik percről a másikra megváltozni. Nagyon sok türelem és kitartás kell az ilyen emberekhez, ami nem is elvárható tőled, na meg ki az, aki képes lenne olyan sokáig várni valakire?

Azért akarja szerintem, hogy megutáld, hogy neked is kevésbé fájjon utána - legalábbis így tervezi, de nekem attól még ez is fájna, hiszen szereted? Úgy gondolhatja, hogy rosszabb szeretned őt, és úgy nem megkapnod, mintha legalább megutálnád, és nem is akarnád őt. Legalábbis én így tenném.

Hidd el, nem biztos, hogy szándékosan csinálja ezt, tényleg félhet ettől. Vagy kitartasz mellette még egy ideig, és érezteted vele, ameddig meg nem nyílik teljesen, vagy inkább még most hagyd.

2019. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Napok óta fent vagyok éjszaka. Nem bírok aludni annyira ki vagyok készülve... Nem tudom elengedni. Senki más nem kell csak ő. Sosem fog más kelleni.... Ha tudnám hogy ezzel célt érek akkor térden állva könyörögnék
2019. dec. 13. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

"Sosem fog más kelleni...."

Miért hajtogatja ezt mindenki? Úgyis kell majd más.

Ne alázd magad tovább.

2019. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hónapok óta nem tudsz hozzá férkőzni, nem is fogsz.

Teljesen felesleges köröket futsz, engedd el!

2019. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, erre. Hagyd neki, had rontsa a sajátját, te ne rontsd a tiéd. Tudom, hogy szar, csináltam én is ilyet.
2019. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem normális. Te meg nyilván nem ezt érdemled.
2019. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges köröket futsz, bár ez is tapasztalatnak minősül. Hidd el néhány hónap és elfelejtem, jön más, egy olyan, aki szintén megfog majd téged. Ez az élet rendje.

Nem szeretnék kiábrándító lenni, de van ami nem működik, és egy mentálisan labilis lány, kétlem, hogyha eddig nem, akkor a későbbiekben sem fog a karjaiba borulni.

2019. dec. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!