Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők pragmatikusabbak/gyakorl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők pragmatikusabbak/gyakorlatiasabbak/üzletiesebbek, a férfiak pedig romantikusabbak a párkapcsolatok terén, mint amennyire mutatják. Egyetértetek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyértelmű, csak meg kell nézni a romantikus filmeket. A legtöbb romantikus filmet férfi rendezte. A legtöbb romantikus film szerintem csak annak kivetülése, hogy férfiak milyen kapcsolatot tartanának ideálisnak, a valóságban pedig azért nem működnek úgy a kapcsolatok, mert a nők annyira nem vágyakoznak igazából a romantikus filmekben lévő kapcsolatokra, mint a férfiak, csak a nők el szokták mondani melyik részek után vágyakoznak, a férfiak pedig el szokták rejteni, hogy vágyakoznak a romantikus filmekben lévő kapcsolatok után.

2019. dec. 13. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Semmiféle általánosítás nem igaz. Vannak ilyen-olyan nők és férfiak is.
2019. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Többféle felfogású, életvitelű nő és férfi létezik.

Viszont a többséget nézve -bár közel sem ez az elterjedt felfogás- helytálló a megállapításod.

2019. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

A romantikus filmeknek nincs sok köze a realitáshoz, ezzel kár is párhuzamot vonni.

Nem érdemes sablonokban gondolkozni, minden ember más.

2019. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Ez így van, bár a romantikus filmeket felesleges ide keverni. Elég megnézni, hogy mit mondanak és mit jelent a valóságban. A nőket eléggé túlidealizálta a társadalom.


Csak a szerelem számít. --> Meg még egy csomó dolog.

Legyenek a férfinak céljai. --> Akarjon sokat keresni.

Nem kaptam elég szeretet, ezért megcsaltalak, de nem akartam, nem tehetek róla. --> Más farka kellett.

2019. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
99%

"A legtöbb romantikus film szerintem csak annak kivetülése, hogy férfiak milyen kapcsolatot tartanának ideálisnak"


Szerintem pedig a legtöbb romantikus film bemutatja, hogy a férfiak szerint a nők hogyan képzelik el a "romantikát".

Sok hollywoodi szaron növünk fel, ami még jobban megerősíti a férfiakban, hogy a nők egy külön faj, meg kell tanulni velük beszélni, másképp kell velük viselkedni, mert azt szeretik. A nők pedig erre rájátszva a saját, valódi vágyaikat félretéve várják azt, amiről a romkomok már beléjük nevelték, hogy szeretniük kell, aztán csodálkoznak, hogy még mindig nem boldogok. Ilyen például az összes túltolt, hollywoodi klisé, pl mikor hazaér a nő, gyertyafényes vacsora várja, rózsaszirmok vezetnek a hálószobába, gyertyákkal körberakott kádban fürdés, szívecskés szirszarok, ékszerek, gyémántok, Valentin napi kínlódás, nagy közönség előtti lánykérés, naplementében csókolózás.

Elárulom, hogy a valóságban ha egy nő szerelmes egy férfiba, akkor a legtöbbjük már attól elolvad, ha kap a pasitól egy 100ft-os csokit, csak mert épp a boltban járt, gondolt rá és tudta, hogy ez a kedvenc csokija. Bármi, amiről tudom, hogy az illetőnek eszébe jutottam, gondolt rám és örömet akart szerezni a világ legromantikusabb dolga számomra még otthon, melegítőben, felkapcsolt villanynál is, a nagy közönség előtti erőltetett szerelem prezentálás inkább szorongást kelt bennem.

2019. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Emberekről beszélünk, nem férfiakról és nőkről... Az egyik oktatóm mondta mindig, hogy férfi és nő sokkal jobban hasonlít egymásra, mint hinnénk, ember és ember között pedig olykor nagyobb különbségek vannak, mint várnánk.


Genetika és hormonok

Neveltetés

Szociális közeg

Kulturális közeg

Tanulás

Tapasztalatok

Korábbi csalódások, párkapcsolatok lenyomatai

Értékrend és ízlés


A hormonokra nem lehet fogni ekkora eltéréseket.

2019. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
A romantikus filmben az van, ami pénzt hoz.
2019. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Barnabas333 ***** válasza:
6os az oktatód nagyon rosszul mondta. A nők úgy vannak kódolva, hogy a legjobb hímtől legyen gyerekük és a többiekre tojnak illetve sok sok évig bírják szex nélkül. A férfiak nem bírják sokáig és úgy vannak kódolva, hogy minnél több nőtől legyen utód. Ezek miatt az ellentétek miatt sír itt annyi ember, meg van válás, elhidegülés és megcsalás. Csak régen nagy szégyen volt ez és inkább éltek az emberek egy szex nélküli kapcsolatban és nevelték a gyerekeket. Ma átlendült a ló a legkisebb nehézség után is az emberek nagy része kihátrál a többieket meg hülyének nézik...
2019. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, biztos rosszul mondta, ha 30 éve van a pályán és dolgozik emberekkel. Főleg az itteniekhez képest, akik jóformán csak újságban látták a másik nemet 😂😂😂😂
2019. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!