Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak? (légyszi ne bántsatok)

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy 2 férfi közt örlődök.Az egyik a férjem,a másik a mostani párom.Megcsaltam a férjem.Igen,hibáztam.Mindkettőjüket szeretem,de az egyikőjükhöz jobban húz a szívem.

Nem irom le melyikőjükhöz.Csak kivancsi vagyok a Ti véleményetekre is.A férjem Velem egyidős,kedves és jószivu ember.6 evig voltunk egyutt.De megismertem a mostani parom.Vele 5 honapja leszunk egyutt,de sokkal idosebb nalam.10+.En 32 eves vagyok.Mindkettojukben mast szeretek,de egyszeruen nem tudok valasztani közülük.A mostanival lehet sokat hülyülni,nevetni,járunk erre-arra,de ugye vannak problemak az intimitasban.Sokat szeretget,ölelget,nőnek érzem magam mellette.De sajnos nem tudom,ez érdek-e,mivel lakàsom van,es nem-e erre jatszik.A ferjemmel minden klappolt,csak kicsit el viltam hanyagolva,nem ereztem nonek magam mellette.Azert ködösítek ennyire,mert olvassa ezt az oldalt



2019. dec. 13. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Koptasd le az öregebb szeretőt és inkább a férjeddel hozd helyre a dolgokat.

A idősebbnek már most is gond a szex és vele is unalmas lesz később.

2019. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az alapján, hogy a férjedről múlt időben írsz, a mostani párodról meg jelen időben, szerintem ez alapján mindenkinek lejön, hogy te kit szeretnél választani.

Na most a helyedben a férjed én már nem választanám. Ha szeretnéd őt és jól működne a kapcsolatotok, meg sem csaltad volna meg. Mond el neki az igazat, had találja meg ő is a boldogságát nélküled. Ha már a házasságotok alatt nem voltál vele őszinte, most ideje. :)

Te meg maradj az új pároddal, hiszen jól megvagytok. De ne hülyítsd tovább a férjed, nem érdemli meg!

2019. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudja egyébként,elmondtam neki.De hajlando lenne újrakezdeni,csak a csalàd a problémás.Nekem nincs csalàdom,akivel tudnék erről beszélni
2019. dec. 13. 14:52
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ködösítek egyet akkor én is. "Az idő múlik, a becsület fogy."
2019. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz😪
2019. dec. 13. 14:58
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjemet választanám, de ez én vagyok. Eleve bele se kezdtem volna egy másik kapcsolatba a házasságom mellett, csak azért, mert el vagyok hanyagolva. Előbb ezt próbáltam volna helyrehozni, ha ennyi lett volna a probléma, nem lenne menthetetlen. Így szerintem már az.

Ha neked van valaki kettejük közül, akihez jobban húz a szíved, akkor egyértelmű a választás, nem kellünk ide mi, hogy megmondjuk a tutit. A helyzetedet és az érzéseidet csakis te ismered annyira, hogy dönteni tudj.

2019. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjedet egy másik férfi miatt hagytad el, szóval ő megadott neked valamit ami a volt férjednél hiányzott. Ezen nincs mit magyarázni, az igényeidnek megfelelően döntöttél és változtattál. Lehet hogy a mostani párod nem olyan kanos mint a férjed volt, a nagy korkülönbségből ez adódhat, lehet hogy ezzel nem voltál tisztában a váltáskor. Viszont azt írod, hogy foglalkozik veled, csak gondolom nem olyan heves vele a szex mint a volt férjeddel. Szerintem ezen lehet javítani, még csak 5 hónapja vagytok együtt, kicsit fel kell dobni a szexuális életet, ha nem bírja fizikálisan akkor kell némi potencia fokozó és kész. Ha nincs túl jó egészségi állapotban, esetleg elhízott, akkor elzavarod edzeni és több energiája lesz.

41F

2019. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ès mi van ha visszamèsz a fèrjedhez szerinted minden olyan lesz mint ezelőtt? Mert szerintem nem az már halott dolog...
2019. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A pàrom ugy van vele,ha a nő menni akar,úgyis menni fog.Hianyoznek neki,ő már nem fog görcsölni ilyen párkapcsolati dolgokon,túl van már ezeken.
2019. dec. 13. 15:39
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemet választanám..
2019. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!