Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt voltam/vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam/vagyok egy nárcisztikus emberrel, hogyan meneküljek az egészből?

Figyelt kérdés
2 évet voltunk együtt, utána se veled sem nélküled kapcsolatban. Eleinte kedves volt, hogy együtt leszünk, rendben lesz minden, de közben folyamatosan a volt barátnőjével és a közös baráti társaságukkal volt, akivel állítása szerint csak barátok. (A csaj szerint is) Ha volt ideje sem velem volt, hanem velük. A törödést és a kedvességet igényelte, de én kb csak akkor kaptam ebből, amikor szakitani akartam. Ha felvetődött a szakítás, mindig kedves volt néhány napig, utána megint csak az volt a fontos, hogy neki jó legyen, és azt csinálja amit ő akar kénye kedve szerint, én pedig türjem el. Szakítani nem lehetett vele, ha letiltottam odament a lakásomra, barátaimon keresztül keresett stb. Másfél éve letiltottam mindenhonnan, nem adtam semmi életjelet magamról, 4 hónapot voltam külföldön dolgozni, hogy felejtsek, de sajnos nem ment. MInden gondolatom ő volt akkor is és most is. MIkor hazajöttem muszáj voltam megkeresni. (az én nevemen volt a telefon előfizetése és kértem, hogy irassuk át... Nem beszélgetni szerettem volna és semmi, direkt kértem hogy intézzük gyorsan és utána te jobbra én balra, de sajnos nem ez lett belőle) Azóta napi szinten váltunk néhány mondatot, néha találkozunk. Szerelmes vagyok belé, de nem akarok vele lenni. SZeretnék menekülni az egészből, de ő sem hagyja, és nekem sem megy. Hogyan tudnám ezt végleg lezárni?
2019. dec. 13. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos jó pasi, jól néz ki, miért is szakítanád meg vele a kapcsolatot. Valahogy nem tudlak sajnálni. Egyszerűen le kellene szarni és új életet kezdeni. És megmondani neki, ha zaklatni mer, akár barátokon keresztül, feljelentelek. De te nem is akarod, hogy eltűnjön az életedből.
2019. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akarom, mert tudom, hogy nem ő a jövőm, nem vele akarok családot alapítani de őt szeretem, és ezt akarom hogy eltűnjön.
2019. dec. 13. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor tiltsd le. Ne beszélj vele. Ha kell, akkor cseréld le a baráti körödet is, ha ez kell hozzá, hogy elkerüld. Semmi értelme nincs, hogy szenvedj miatta.

Meg nincs olyan, hogy "ő se hagyja". Nem vagy a tulajdona. Egy külön álló ember vagy.

2019. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt lehet, hogy nem ő az elcseszett, hanem csak egy mezei s@ggfej és veled van vagy lett valami gond. Ennek is érdemes lenne utána járni, mert lehet ez hordozza a szabadulásod kulcsát.

Az előfizetésről meg csak annyit, hogy dolgod nem lett volna a hapival, csak jelzed a szolgáltatónál, hogy felmondod, rendezed a számlát és megszűntetik, hiszen a tiéd.

2019. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól írja a 4# válaszoló, semmi dolgod nem lett volna vele, de te nem bírtál magaddal és megkerested, azóta is tartod vele a kapcsolatot, Te vagy az aki nem akarsz vele szakítani, ő csak elvan veled.

Te csak megerősítésért jöttél ide, nem tanácsért. Ha valakivel nem akarunk beszélni azt tiltjuk mindenhonnan és lezárjuk vele a kommunikációt. Ezt úgy írom, hogy én meg is tettem/teszem mai napig, ha valaki keresztbe tesz nekem vagy megbánt úgy, hogy előtte én megbíztam benne, mehet a levesbe.

Tehát te is meg tudod tenni, csak te szereted magad áldozatnak beállítani és sirdogálni, pedig te ugyanúgy részese vagy ennek a játszmának.

2019. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira átlátszó és szánalmas. Direkt kerested fel és ezt ő is pontosan tudja. Mennyire fogod még magad megalázni?
2019. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!