Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reális, hogy bennem emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális, hogy bennem emiatt elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
A barátnőm 2 hete szakított velem, nem foglalkoztam vele eleget, így teljesen jogos volt a lépése és nem is tiltakoztam. Jó barátnő volt, igyekezett törődni velem, főzött rám, tényleg odatette magát. Az elején én is nagyon tepertem, aztán volt 2 nagyobb vitánk plusz kiderült, hogy a politikailag más állásponton van mint én. Én nem támogatok egy pártot se, de a jelenlegi helyzettel nem tudok azonosulni, ő pedig mondhatjuk, hogy kormánypárti volt. A vitáink sosem ebből a témából voltak mert mindketten inkább hallgattunk de bennem tüske volt mindig, hogy erről a dologról nem beszélhetek a "párommal". Miután megtudtam, hogy milyen állásponton van még kb. fél évet voltunk együtt de ez a dolog azóta se hagyott nyugodni.
2019. dec. 14. 01:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Én sem szexelek fideszessel, nyugi
2019. dec. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
:DDDD Ez röhejes, de a férfiak nagy része így működik. Szegény csaj biztos észrevette hogy a Fletóhoz képest sehol sincs nálad.
2019. dec. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Néha elég 1-1 dolog, főleg úgy, hogyha még nincs több éves közös múltatok, ami összekovácsolt volna titeket.
2019. dec. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Na, mégegy dolog amit Viktorék tönkretettek:)
2019. dec. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Én se vagyok fityeszes, de ahol képes a politika tönkretenni a kapcsolatot, az nagyon nagyon nagyon elba...ott dolog.
2019. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki a politika miatt szakít egy nővel vagy akár összebalhézik a másik emberrel az sötét és korlátolt.

Nem igaz hogy be van kötve a szemetek. Az egész egy színjáték. Mindegy milyen oldal, ha hatalomra kerül azonnal rabolni kezd. Leszarják az ideológiákat. PÉNZ, PÉNZ, PÉNZ ...

Ha arról van szó hogy csak közösen tudnak lopni mindjàrt megvan az összefogás.

Az ország meg üti vágja egymást, amig ellopják a gyerekeik jövőjét a hátuk mögött.

2019. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez azért egy érdekes helyzet. A kérdező leírta, hogy nem támogatja egyik pártot sem. De van ami nekem sem kellene, ez pedig mondjuk egy olyan ember, aki azonosulni tud a fidesz politikájával. Az egy dolog, ha nem jól informált, bár akkor ne szavazzon inkább. De aki jól informált és úgy dönt, hogy erre szavaz....olyannal én sem tudnék együtt élni. Egyszerűen kiábrándulnék belőle. Az okés ha nem érdekli az egész, de ez azért....nagyon gáz.
2019. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Mit ne mondjak kérdező, nem vagy egyedi eset. Velem is szakítottak amiatt hogy nem szidtam elég hangosan az általa szidott oldalt. Semmi mást nem tettem csak nem voltam partner a kis összekacsintásaiban. Hiába ejtett el félszavakat hogy hát igen, tudod, ezek, ezek olyanok, meg ezek ilyenek, ha próbáltam is megérteni, nem reagáltam szerinte elég gyorsan és vehemensen és indulatosan... ami nála elvárt volt. Nekem az egész nem volt olyan fontos, mivel nincs nálam a bölcsek köve és a világ összes információja, én ezen nem problémáztam. Nem érdekelt volna az hogy ő erre arra amarra húz, de ő vaskalapos volt. Aztán elkezdett hanyagolni, nyilván. Szerencsére a párom nem vaskalapos, és nem hiszi túl okosnak magát!
2019. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Annyira de annyira elszomorító ez. Végső soron egyik párt sem jobb (persze mint az írtam, nem támogatom a fideszt), mindenhol a hazugság megy, nincs normális ellenzék se, csak bohócok. Undorító a magyar politika úgy, ahogy van. Ha hagyjátok, hogy az emberi kapcsolataitok közé álljon ez a szar, az hihetetlenül elszomorító.
2019. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én nem támogatom egyik oldalt se, ezt írtam a kérdésben is, sőt nem is tettem szóvá, inkább eltekintettem ettől szóval korlátolt egyáltalán nem vagyok. Elismertem minden más téren az érdemeit, a kapcsolatnak nem emiatt lett vége, volt ott a részéről érzelmi zsarolás is, meg mindent jobban tudni akarás. Ez a politika dolog csak egy plusz megerősítés volt számomra, hogy nem látjuk hasonlóan a világ dolgait.
2019. dec. 14. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!