Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom seftel, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom seftel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A szerelmem hétvégente az éjszakába seftel .. nem tudom mivel.. eddig elbírtam viselni ...de mivel komolyan gondolom vele most jött el a pont hogy vége. Nem bírom tovább. Elérhetetlen ilyenkor (érzelmileg is) .. megbízok benne úgy. .. nem ezzel van a gondom.


Szeretném ha ott hagyná és tisztességesen keresné meg a pénzt.. csak így ugye mint tudjuk jóval kevesebbet és jóval több munkával lehet megkeresni .. és félek hogy elhagy. ..


Fogok vele beszélni ahogy hazajött.


Ti mit tennétek? elfogadnátok? a szerelmetekért otthagynátok az ilyen üzleteket?



2019. dec. 14. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
ki milyet szakít, olyat szagol. zsamók vagytok szerintem.
2019. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Összeálltál egy tanulatlan cigány sráccal, aki túl sok amerikai rap-et hallgatott, és gengszternek hiszi magát. Ez a te értelmi szintedet is jól elárulja. Egymáshoz valók vagytok, zsák a foltját...
2019. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha akkor is ragaszodni fogsz hozzá amikor a börtönben seggbekurogatják akkor maradj vele.
2019. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha eddig el tudtad viselni, akkor eztán is. Meg gondolom a dílerkedésből származó pénz azért tetszik.
2019. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4! Azt mondta abbahagyja idén .. de multkor nem ezt vettem ki .. abból a pénzből én semmit nem látok.. én jobban keresek nem kell a pénze .. (a pénz most máshova megy . nem részletezem de kell most neki valahova.. de nem üzlethez).

Nem dílerkedik .. de én tanácsot várok.. mert amúgy jó ember.. nagyon .. tényleg.

2019. dec. 14. 08:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne csinàlj semmit,nem kell mindenből ügyet csinàlni
2019. dec. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Óvatosan egy vacsora vagy film mellett megkérdezed, tőle, közben reménykedsz hogy Isten jóra fordítja az egészet és minden megint remek lesz..
2019. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod, Magyarországon nem lehet becsületesen élni. Egyszerűen a szabályok annyira arra lettek kitalálva, hogy a nagy halaknak mindent, a kis embernek semmit, hogy muszáj megszegni, ha érvényesülni akarsz. Persze emberi normák között úgy, hogy a nagy halon kívül ne fájjon más kis embernek.
2019. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod te, hogy mivel seftelnek hétvégente?

Az a jóember?..:D

2019. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!