Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne erről beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne erről beszélni vele?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy szerelmes vagyok vagyok valakibe,vagyis érzek iránta valamit. De lehet,hogy nem kellene ,de nagyon megkedveltem őt azt tudom. Van egy kis korkülönbség köztünk 13 év. De engem nem érdekel. Nincs senkije,elvált. Szeretnék vele,erről beszélni de nem merek. Nem tudom mennyire lenne benne most ismerkedésben ,hogy most válik.Mit csináljak szerintetek?
2019. dec. 14. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen viszonyban vagytok! Ha már többször beszéltetek és tart egy idej már köztetek a láng, akkor érdemes lehet felhozni a témát. Ha csak távolról nézegeted, akkor meg inkább kisebb dolgokkal kellene közeledni. Szemezés, kicsi érintések, mosoly, érdeklődés, stb.
2019. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!