Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem merek levetkőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem merek levetkőzni a barátnőm előtt hogy szexeljünk akkor én most mi csináljak?

Figyelt kérdés
Nem fogok merni levetkőzni, semmi testem nincs. Edzettem de én genetikailag ilyen vagyok. Most mi lesz?

2019. dec. 14. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Szó szerint.
2019. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A slicced azért csak le mered húzni,nem?
2019. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnődet pont nem az fogja érdekelni mennyi izom nincs rajtad. Úgy tetszel neki ahogy vagy, ezen ne parázz.
2019. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

> Nem fogok merni levetkőzni, semmi testem nincs.

Ahhoz képest egész jól ki tudtad írni ezt a kérdést.

2019. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem vetkőztél le még azelőtt a csaj előtt akit a barátnődnek titulálsz?? Nàlad mégis hol kezdődik a barátnő fogalom? Annál a nőnél aki szóbaáll veled? Csakmert logikailag kusza nekem ez a kérdés...
2019. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomoruan kullogj el és ne találkozz vele többé! De ha mégis össze tudod szedni magad és nem agyalsz hülyeségeken akkor jo szexelést!
2019. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki ruhában, akkor nem fogja nagy meglepetés érni, kár ezen problémáznod.
2019. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Nőjj fel!

Szerinted nem látja ruhában, hogy milyen az alkatod? Csak síoverálban randiztatok? Amikor hozzád simul, megérint, akkor is érzi, hogy mi van a ruha alatt.

Gondolom, ő se vetkőzött még le előtted, de te is tudod, hogy fog-e neked tetszeni. Maximum a punci formája lesz meglepetés, vagy egy kis tetkó, de azt pontosan tudod, hogy vékony vagy teltebb.

2019. dec. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd magadon a zoknit.
2019. dec. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!