Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 21 éves lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 21 éves lányként megfogom egyszer találni azt, akivel leélhetem az életem?

Figyelt kérdés
Tudom, visszaolvasva annyira hülyeségnek hangzik. Nemrég dobtak ki másfél év után és teljesen azt érzem, hogy soha nem fogok senki felesége lenni. Nagyon félek, hogy mindig 1-2 évente elfognak dobálni a férfiak és ez engem tönkretesz. Pedig nem vagyok se ronda, se buta, nagyon tudok szeretni és mégis szakított velem, mert még élni akar. Utálom a koromat. Utálom, hogy ebben a korosztályban mindenki komolytalan és megbízhatatlan. Az idősebbek viszont pont emiatt nem akarnak tőlem semmit...
2019. dec. 15. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy megfogod találni, mivel fiatal vagy és még jóformán előtted az életed. Amit érzel csak a csalódás miatt van. Fel a fejjel.
2019. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem 21 eves lanykent fogod megtalalni hanem majd 25 eves lanykent vagy 28.

De nyilvan lesz egy jovendobelid aki mellett elni fogsz. Am azt tudd, 21 evesen nem art, hogy amit te hiszel magadrol legyen az alom vagy remalom, na az biztos nem ugy lesz, hanem teljesen mashogy! ;) es ezert erdemes vegig menni, hogy megnezd a te filmed mit mesel majd el ;)

2019. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az idősebb korosztályban is bőven vannak ilyenek! Úgy, ahogy megbízhatóak is huszonévesen. Majdcsak jön valaki értelmes!
2019. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 22 éves lányként megtaláltam. Jó, azt hogy vele éltem le az életem, nyilván csak akkor fogom tudni biztosra mondani, ha már életem vége felé járok :) Én sem gondoltam volna, meg úgy semmi jel nem mutatott arra, hogy valaha is találkoznék ilyen férfival. Szintén nem a közvetlen korosztályomból, 6 év van köztünk.
2019. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a "vészcsengőt" még anno 22-29 éves korom között éltem meg. Mivel nem akart sikerülni a párkapcsolat, ezért a karrieremre koncentráltam...


32 éves voltam, amikor súlyosan kezdett megbetegedni az Édesanyám. Idén nyáron elhunyt. 13(!) éven át ápoltam - tehát 45 éves elmúltam bő fél évvel.


42 és fél éves voltam, amikor hirtelen váratlanul "betört" az életembe egy keserédes szerelem. De a nehézségek próbáját egyáltalán nem állta ki! Nem volt közös jövőnk.


Most már azért sem bosszankodom, hogy nem jött össze semmi eddig... szimpátiakapcsolataim vannak, aztán majd alakul valahogy. EGYSZER MÁR MAJDNEM SIKERÜLT MÉGIS!!!


Ui: egyházi körökben nagyobb valószínűséggel gyorsabban célba érsz. Milyen vallásúnak kereszteltek? Jártál templomba, tartoztál valaha gyülekezeti közösséghez?

Hittanórák? Imacsoportok? Bibliai ismeretek? (Lakókörnyezetedben közelében értendő persze elsőként.)

2019. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21 évesen lett végre normális párkapcsolatom, azelőtt nem volt egy sem. Viszont arról a kapcsolatról elég hamar kiderült, hogy nem működik, és én is úgy voltam vele, hogy sz@r ez az egész, nekem úgysem fog soha összejönni semmi jó. Utána viszont lett még egy kapcsolatom, ami most is tart. A tapasztalat is számít, sokat tanultam az elsőből meg abból, hogy hol rontottam el, úgyhogy a mostani kapcsolatomban már nincs ilyen, hogy mondjuk nem merek elmondani valamit, ami nekem nem tetszik vagy rosszul esik, de minden embernél lesznek új helyzetek is. Csak úgy tud működni egy kapcsolat hosszú távon, mindegy, hogy két 20 éves vagy két 60 éves között, ha mindketten nyitottak a felmerülő problémák megoldására, és még is találják ezeket a lehetőségeket. Az érettség meg sajnos nincs korhoz kötve. Van, aki 40 évesen is úgy viselkedik, mint egy gyerek, más meg már 20 évesen nagyon érett gondolkodású.
2019. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy. Írj.
2019. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!