Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kevésnek érzem magam a nőhöz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésnek érzem magam a nőhöz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

37N-40F. Friss kapcsolat, nagy az összhang, és a szerelem. A Kedvesem, ha lehet ilyet mondani, tökéletes.

2 diploma, okos, fitt, stb, stb. Én sem vagyok buta, de nincs diplomám, csak érettségim, nem vagyok élsportoló, sem semmiben túlzottan kiemelkedő. Amúgy rendes, normális vagyok, magas, jóképűnek mondott, de semmi extra. A párom azt mondja, szeret, én kellek neki, de szó szerint mindenben jobb nálam. Talán tolatni jobban tudok autóval, de kb ennyi. Racionálisn úgy gondolom, hogy ő még akár Brad Pittet is az ujja köré csavarhatná. Amúgy nem vagyok gátlásos, nincs önbizalomhiányom, csak nem egy súlycsoport vagyunk. Lehet hagyni kéne őt szárnyalni, nekem meg egy átlag nőt keresni, csak hát szeretjük egymást. Valaki esetleg hasonló helyzetben?



2019. dec. 15. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dolgokat említesz hiányosságaidnak, amik egy normális kapcsolatban nem befolyásolnak semmit. Ezekkel legfeljebb magadnak tartozol, aki szeret, annak a szemében nem az ilyen konkrétumok, hanem a nagy egész számít, azon belül is az, hogy vele milyen vagy. :)


Nálunk is hasonló a felállás, én vagyok a "diplomás, fitt nő". Amellett, hogy tudom, kibe szerettem bele, a magam oldaláról is csak flancnak tartom ezeket a dolgokat, amik úgy gondolom, a párkapcsolati értékemhez nem adtak hozzá. Jól mutat meg lehet rá verni a mellet, de nem ez számít. Ezt az ember magának csinálja.


A szememben is elég, ha valaki "csak" normális, átlagos vagy a jó értelemben bolond. A kapcsolat sorsáról nem az extrák, hanem a problémák döntenek úgyis.

2019. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy. :D nagyon cuki hogy igy oda vagy erte es repesel a szerelemtol de igy lenezni onmagadat. Van diplomaja? Naes? Ha keves lennel neki szellemileg stb hidd el hogy nem lennetek meg haverok sem... jol nez ki? Naes? En sem az adoniszokra bukom csak mert en pl sokat edzek. Nekem az izmos pasik bu zisak, tudom sajnalni...

Es meg sorolhatnam. Kar keresned a kifogast miert vagy keves neki, de ezekszerint annyira megsem lehet tokeletes az a no, ha a donteset veled szemben megkerdojelezed...

;)

2019. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fura, amit most mondok, de ha a világ legjobb nőjével lennél együtt, ő akkor is azon aggódna, hogy tetszik-e neked. Bizony, ha veled van együtt, az azt jelenti, hogy téged talált méltónak arra, hogy a párja legyél. Ilyen egyszerű, nem kell túlgondolni. Egy párkapcsolatban nincs olyan, hogy jobb meg rosszabb fél...
2019. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyeld meg a szégyenérzettel kapcsolatos érzéseidet, gondolataid, így függetlenné válsz tőlük.
2019. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok.

Igyekszem nem kattokni ezen, és csak magamat adni.;D

2019. dec. 16. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket felejtsd el...soha nem ez a lényeg hanem hogy együtt vagytok és jó e?!


Nálunk én vagyok a diplomás nő aki most végzi a következő diplomáját levelezőn. A páromnak "csak" szakmája van, érettségije sincs. Egyikünk sem foglalkozott ezzel soha. Szeretjük egymást és kész :) ha engem ez zavarna vagy bármi vele kapcsolatban akkor nem lennék vele. Szerintem neked sincs mitől félni ezeket próbáld meg lerendezni magadban. :) Sok boldogságot

26N

2019. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Azért egy 37 éves középkorú szottyadt nőt ne isteníts már, helyezd magadat fölé mindenben, hidd hogy mindenben jobb vagy. A nők megérzik, ha alárendeljük magunkat nekik és hamar tovább is állnak.
2019. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így jártam.Pont azért vagy az igazi neki mert feláldoznád magad hogy jobb legyen neki...Én se hittem hogy a lány szeret. Erre hét éve szeretem és őt éve elment. Azóta csak tengek lengek. Kilátástalannak látom az életem.Mondom majd előbb utóbb megöregszem mint más és meghalok. Kb.ennyi. Remélem segítettem.
2019. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!