Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy önbizalomhiányos félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalomhiányos félénkebb lánynak mennyire fontos az hogy egy fiú határozott magabiztos legyen?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a legtöbb lány elvárja ezt de most az érdekelne hogy az olyan lányok is elveárják e határozottságot akik egyébként határozatlanok? Csak mert gyakran hallani azt hogy olyat ne várjunk el a másiktól amire mi magunk nem tudunk teljesíteni.Bár azt nem tudom hogy ez erre is vonatkozik e.
2019. dec. 16. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Fontos hogy az egyik fél határozottabb legyen, egy pár kölcsönösen erősíti egymást, persze csak akkor ha összhang van.
2019. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En regebben elegge hatarozatlan voltam, es hat volt hatarozottabb, illetve kevesbe hatarozott parom is, az en reszemrol megsem javult a helyzet mig magamban rendet nem raktam.. Eltelt azota par ev, jelenlegi parom kellokeppen hatarozott, ami szamomra nagyon motivalo, de bennem is megvan ujabban a hatarozottsag :)
2019. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!