Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttünk hogy szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttünk hogy szerelmesek vagyunk egymásba a párommal, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt eddig nem voltunk szerelmesek. Együtt lakunk már több mint egy éve ami jó de, attól félek hogz ez így most mindent megváltoztat. Én szeretnék a munkámra koncentrálni(ő is ezt mondja) de, attól tartok hogy így nem tudok ha szakítunk akkor meg azért nem tudok.


24f és 22n



2019. dec. 16. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, te képes voltál beleszeretni a párodba, akivel élsz? Csald meg gyorsan mielőtt nagyobb baj történik.


Világ problémái top 10

2019. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éve jól megvagytok, attól, hogy rájöttetek valamire, ami eddig is megvolt, attól semmi nem változik. Remélem trollkodsz..
2019. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkább találj valami értelmes elfoglaltságot, kamu trollkérdések írkálása helyett.
2019. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szakító ok.
2019. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, te komolyan beleszerettél a párodba?! Te nem vagy normális.
2019. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki fogjon le, vagy elájulok!!
2019. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem hogy máshogyan közelitjük meg a problémát de, ti nem akarjátok megérteni az én problémámat.. :S Csak attól félek hogy igy meg fog változni az életünk és talán nem olyan jó hogy gyereket vállaltunk. De mindenkinek ment a zöld.
2019. dec. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!