Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfinak akit szeretek most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak akit szeretek most született gyermeke, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy nem közvetlen kollégám, akivel barátság alakult ki kettőnk között. Feltűnően sokszor megvárt munka után, mindig beszélgettünk. Együtt mentünk haza. Decemberben elmondta, hogy a felesége terhes. Ez rosszul érintett, először nem is értettem, hogy miért. A barátságunkon semmit mmm változtatott a hír, egyre közelebb éreztem magamhoz, mélyültek a beszélgetéseink. Azt vettem észre magamon, hogy sajnálom, hogy nem egyedülálló. Azt mindig is tudtam, hogy neki a család szent, sosem válna el.

Nyáron mielőtt megszületett a gyermeke elmondta,hogy nem tudja mi lesz ezután, kevesebb időt fog velem tölteni, ezt ne személyes sértésnek vegyem. Elmondta, hogy számára ez több barátságnál, nagyon nehezen tud mit kezdeni az érzéssel, mert a családját nem tudja elhagyni, sem szeretőt nem akar, de többet érez irántam mint szabadna.

Elmondtam neki, hogy ha nem lenne házas valószínű máshogy alakulna a kapcsolatunk, mert nekem is nagyon szimpatikus, de mivel tudom, hogy házas ezért nekem tabu. A szívem szakadt meg mikor ezeket kimondtam. Mert én is szerelmes vagyok belé titokban.

Azt nem értem, hogyha tudja hogy semmi nem lehet miért mondta el az érzéseit? Miért kell most amiatt szenvednem, hogy tudom, hogy ugyanúgy érez mint én? Mi lesz ezután? Milyen házasság ez?


2019. dec. 16. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

SEHOGY!


Most menj rá!


A legtöbb pasi a nő terhességének 2. fele, és a gyerek 1. szülinapja között lép félre először.

2019. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szánalom sztori
2019. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Elcsábítani egy házas férfit, sőt még akkor is csábítgatni amikor kiderült hogy jön a baba, undorító!


Eszednek kellett volna lenni hogy foglalt házas férfira nem szabad rámozdulni. Ha el is hagyná miattad a családját, előbb utóbb téged is otthagyna, mert rájönne hogy elvetted a családjától.

2019. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik valamit nagyon félreértettél 3. sosem csábítgattam, csak beszélgettünk, nem gondoltam volna hogy többet érez barátságnál...
2019. dec. 16. 21:42
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

#3 de kis goni vagy. Hát csak beszélgettek! Együtt bandáztak meg ilyesmi, tiszta normális, mindenki ezt teszi nem? Hát én évek óta házas vagyok, de valahogy sose alakul ki ilyen senki mással, lehet azért mert nem keresem a bajt?


Hát kérdező te meg úgy felejtsd el, hogy rohadtul szégyelld magad, hogy ott játszod a fejedet előtte. Nem akarod te őt elfelejteni, hanem össze akarsz vele jönni, csak most sértve vagy, hogy a családját választotta.

2019. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Rockarc ***** válasza:
83%

Mindketten hibaztatok. Nem is ertem, hogy felszines temakon kivul miert beszelegetsz egy nos ferfival. Nyilvan kialakul a kotodes, ha bizalmas kerdeseket is megvitatsz vele. Kellett ez neked?


A megoldas, hogy keresel mast, akivel eltoltod az idot es probalsz egy hasonloan mely kapcsolatot kialakitani. Az lehetoleg ne legyen nos.


43F

2019. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bizonyára sokkal könnyebb azt feltételezni hogy egy házasság szétdúló qrva vagyok, mint elhinni azt, hogy ez tényleg egy férfi nő közti barátságnak indult. Sosem képzeltem többet a dologba, nem csábítgattam,sőt mint pasi fel sem figyeltem rá.

Én sem és szerintem ő sem azért várt meg meló után, mert bármi szándéka lett volna. Ennél én is és ő is jobban tiszteli a házasságát. Ezért ért meglepetésként amit mondott, és most főként a barátomat nem akarom elveszíteni.

Persze nyilván hihetetlen azoknak ez akik még sosem éltek át hasonlót. Nem minden fekete és fehér. És igen, nagyon bánt, hogy azzal, hogy belém szeretett hatalmas bűntudatot okozott magának. Mert valóban azt érez a felesége miatt, próbálja elfojtani az érzést. Nem tagadom az is fáj, hogy én is hasonlót érzek és erről nem beszélhetek neki, épp miatta és a kisfia miatt.

2019. dec. 17. 16:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi tök hülye. Ezekkel az opciókkal kiönti neked a lelkét leszarva hogy te hogy érzel. Ne haragudj de ez kínzás. Szerintem old meg te! Kerüld nagy ívbe és munkán kívül semmi kontakt. Az ilyen pasik veszik el azoknak a nőknek az idejét akik ezalatt az idő alatt szerelmesek lehetnének és találhatnának maguknak is párt. De így csak évekig szenvedsz majd miatta és szánalmasnak fogod majd érezni magad. Szerintem nagyon gyorsan rázd le ezt a pasit ha szent lenne neki a család akkor szóba se állt volna veled ilyen mélyen.
2020. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyi a barátodat már elvesztetted mert nem is volt barátod az egész leirói részből sugárzik a bensőség és a meghittség ha igy folytatjátok tovább valaki sérülni fog lelkileg ahogy írtam 8-as vagyok az ilyen pasik miatt szenved évekig a nő egyedül ahelyett hogy észrevenné hogy kihasználták tudatlanul v tudatosan es egy meghitt kis társalkodó nő lett belőle ahol a pasi elmondja gondját baját jó élményeit, amit nem veled hanem a feleségével kéne megbeszélnie. Ilyen opciókkal minden egyes közös program amit az asszonnyal él meg és elmeséli neked pokol lesz ezt hallgatni. Már most látszanak a jelek. Ki fogsz készülni aztan elpazarolsz tobb evet ahelyett hogy te is boldog lehetnel es talalnal magadnak egy fuggetlen ferfit. Ez csak fuggo viszony. Lelki ertelemben a meghittseg is lelkileg mar tulajdonkeppen megcsalta az asszonyt mert nem baratkent beszelget veled hanem tudtodra adta hogy erez irantad. Szoval igy kezdodik minden. A csalad nem szent neki mert ha szent lenne ezt nem hangoztatna, nem veled beszelgetne bensosegesen es kerulne a munkan kivuli kontaktot ha igy lenne.


Jo hazudozast magatoknak! De neked lehetne annyi onerzeted hogy belasd hogy te ennel tobbet ersz! Es tovabb kene lepni es keresni egy jobb fuggetlen ferfit akivel megtapasztalod hogy mi az igazi szerelem!

2020. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem akarsz a jövőbeli gyerekednek ilyen sorsot, akkor nézd meg ezt a filmet:

Az igazi télapó


Hasonló a hölgy életútja mint a tiéd! Ha így folytatod akkor eljuttok odáig amit nem fogsz lehet megbánni, de a gyerekednek nem lesz majd apja! És neki lesz a legszarabb ilyen téren lelkileg.


Mivel írtad, hogy a pasi semmiért se hagyná el a családját!


Ja és nem ártana ezt az egészet úgy levezetned, hogy a párja helyébe képzeled magad, milyen érzés lenne neked, ha a párod ezt csinálná veled úgy hogy most született kisgyereketek. Meghitten beszélgetne a kolléganőjével, akivel egymásba habarodnak. Neked nem fájna de nagyon? Nem éreznéd magad megalázva, és becsapva? A pici baba meg pláne!


Volt itt egy hasonló kérdés. A pasi otthagyta a feleségét a kolléganőjéhez költözött cirka pár hétre aztán visszakönyörögte magát.


Szerintem most még ki tudnál lépni ebből érzelmileg, neked is jobb lenne, bár lehet azt éreznéd, hogy nem, de mindenképp jobb lenne.


Ha ez a pasi neked az igazi lenne, akkor nem itt tartanátok. Érted?


Hanem nem is lenne felesége, mert nem vállalt volna olyan kapcsolatot, ahol nem érzi hogy na ő az igazi, hanem várt volna, míg találkozik veled.

2020. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!