Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor voltatok szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balogh Bence 2019 kérdése:

Hányszor voltatok szerelmesek másba, miközben jó kapcsolatban voltatok?

Figyelt kérdés

És hogy tettétek túl magatokat a két fél közötti őrlődésen? Utólag visszagondolva, jobb volt szakítani miatta vagy együtt maradni a pároddal?


Lehetőleg idősebbek válaszát várom, a makulátlanok kíméljenek :)


2019. dec. 16. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha jó a kapcsolat, nem lehetsz másba szerelmes.
2019. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Házasságban vagyok gyerek is van, és így szerettem bele egy munkatársamba az előző munkahelyemen, akivel soha nem lehetünk együtt. Nagyon szenvedtem miatta, de végül nem bánom, hogy nem mentem bele a románcba. Még mindig fáj, de már több éve hogy nem találkoztunk. Mindenképpen szarul jár az ember egy ilyen esetben.
2019. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

2x

Inkább fellobbanásnak nevezném. És akkor tényleg mélyponton volt a kapcsolatunk. Miattam is és miatta is.


Az egyik simán elmúlt, utána én értetlenkedtem magamon, hogy hogyan vonzódhattam pont hozzá.

A másik az még most is tart kicsit ( a vonzódás), de próbálom elfelejteni.

Ja egyik sem tudta meg, hogy vonzódom hozzájuk, szigorúan plátói maradt.


Megérte együtt maradni. Azt hiszem. Kiderül. Ha pár éven belül megint felkelti valaki az érdeklődésemet, akkor viszont komolyan át kell gondolni ezt az egészet.

2019. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
0.
2019. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy pont a két normális, 2-3. válasz lett lepontozva. Köszönöm :)
2019. dec. 17. 06:15
 6/6 anonim ***** válasza:
1x
2019. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!