Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon akarhat valamit? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akarhat valamit? Nem tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés
Régen elrontottam,mert nem léptem miközben így utólag a jelek elég egyértelműek voltak. Kétértelmű megjegyzéseket mondott, ha megérkeztem a munkahelyre akkor pár percen belül már a közelemben volt, volt hogy meló után megvárt hogy együtt mehessünk egy darabig,majd sokszor hajnalokig beszéltünk munka után még messengeren. De nem léptem,azt hittem csak szimplán kedves aztán megszakadt a kapcsolat köztünk. Azonban egy 1-2 hónapja megint elkezdtünk beszélgetni, legutóbb 3 órán keresztül beszélgettünk és szerintem nagyon jól elbeszélgettünk. Ugyanennyi ideje elkezdte reakciózni a posztjaimat, reagálgatni a történeteimre stb. Vajon akarhat valamit? Hogy tudhatnám meg anélkül,hogy beégetném magamat,mert lehet csak én szeretném azt hinni hogy ő is többet érez irántam.
2019. dec. 16. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha ő a férfi, akkor lépnie kell, ha akar valamit. Ha te vagy a férfi, akkor mindez már bőven elég arra, hogy lépj. Ha mindketten férfiak vagytok, akkor is nyugodtan léphetsz. Ha mindketten nők vagytok, akkor pénzfeldobással dönts, hogy lépsz-e, vagy sem!
2019. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
1: Ez jó! Ennél tömörebben nem is lehetett volna jobbat mondani!
2019. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
1: Tényleg, és ha ő a férfi, a Kérdező pedig nő és ez a kapcsolat stagnál, akkor mi az ok vagy mi a teendő?
2019. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Lépjél. Akár férfi vagy, akár nő. A biztos rossz is jobb, mintha utólag azon idegeskedsz, hogy mi lett volna ha...
2019. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bakker. Beégetni magad? Ha ezen fogsz rágódni akkor sosem lesz kapcsolatod. Néha félre kell tenni az egót. Hozd fel egy találkozó lehetőségét, kérdezd meg nem mentek e beülni ha már ilyen jól el tudtok beszélgetni stb. Ebben mi a nehéz egy olyan emberrel szemben aki láthatóan bír téged?
2019. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: Szerintem nem erre gondolt...:) Nem a barátkozás lépcsőfokát akarja meglépni, hanem szerelmet vallani.:)
2019. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rockarc ***** válasza:

#6

Ilyet nem csinalunk. Persze noi szemszogbol ez csalodas, hogy ennyire nem tud lepni a ferfi. Nyilvan nincs rendben vele minden, mert minimum az onertekelese alacsony, az pedig egy csomo mas dologra is kihat.


Nokent is megvan a lehetosege mondani egy olyat, hogy olyan szimpatikus vagy, igyunk mar meg egy kavet valamikor. Megse vallott szerelmet es ezzel tuti kirangatja az alakulo kapcsolatot a mocsarbol, amiben megrekedt. De felek ebben nem lesz sok koszonet, mert nem fog mukodni a kapcsolat. Aki nem viselkedik ferfikent, arra senki nem fog ferfikent tekinteni. Hiaba vonzo, muvelt, lathatoan a kommunikacioval sincs problemaja. Csak a tesztoszteron hianyzik belole.


Lesz belole egy par honapos valami, ha nagyon ragaszkodoak, akkor akar masfel evig is elhuzzak, majd utana keres maganak a no valakit, aki mellett noknek erezheti magat. Az alapveto nemi szerepek nem veletlenul alakultak ki.


43F

2019. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nokent is megvan a lehetosege mondani egy olyat, hogy olyan szimpatikus vagy, igyunk mar meg egy kavet valamikor. Megse vallott szerelme"


Én úgy veszem ki, hogy legalább egy éve összejárnak többórás beszélgetésekre. És innen akar lépni párkapcsolati szintre.

2019. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"majd utana keres maganak a no valakit"


És úgy veszem ki, hogy a Kérdező nő.

2019. dec. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rockarc ***** válasza:

#8-9

Igen, en csak altalanossagban irtam az esetrol. Azert irtam ugy azt meghivast, szeritem az igy nem ga, ha elhangzik egy no szajabol. De pont ezert is irtam hozza, hogy nem fuzok sok remenyt a fickohoz. Ha par napja ismernek egymast, akkor meg lehetne mit kezdeni egy ilyen kerdessel, mert az csak annyit jelent, hogy gyorsitanak a tempon, amit a ferfi diktal. De ahol 1 eve kerulgetik egymast, az remenytelen. Itt nincs tempo, nincs haladas, es lathatoan a masik fel semmit nem akar. Ha akarna is, akkor sem tesz erte.


Aztan az is lehet, hogy a ficko egy fonyeremeny, egy csiszolatlan gyemant, es aki kapja marja helyzet van. Elobb utobb lesz egy olyan no, aki nemcsak nyitni fog fele, hanem konkretan ra is maszik. Meg lehet probalni egy kapcsolatot vele, ha mar ennyi idot fektettek bele mindketten, de en azert nem elnem bele magam tulsagosan akkor sem, ha osszejonne.


43F

2019. dec. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!