Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek! Számotokra mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Számotokra mitől érdekes egy férfi?

Figyelt kérdés

Mire mondjátok, hogy izgalmas, érdekes valaki?

Kort is írjatok!


2019. dec. 17. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen kérdést soha ne tegyél fel egy nőnek, mert soha nem fogja kétszer ugyanazt válaszolni. A párom annyit mondana erre hogy hangulatfüggő.....
2019. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Itt teszem fel, nem élőben te birka.
2019. dec. 17. 17:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Értelmes, magabiztos, kedves, megbízható, igényes.

43

2019. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekes a munkája, van hobbija, intelligens, tájékozott, jólnevelt, magabiztos, tanult, megfelelő partner az ágyban, mwgfelelő partner a társaságban, stb, stb, stb...
2019. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek más miatt. Alapjában a legtöbben magunkhoz hasonlót keresünk, így ha meglátjuk benne önmagunk egy szeletét, vagy azt, akivé mindig is válni szerettünk volna, az érdekes lehet.
2019. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha én azt tudnám... lehet egy férfi -"Érdekes a munkája, van hobbija, intelligens, tájékozott, jólnevelt, magabiztos, tanult, megfelelő partner az ágyban, mwgfelelő partner a társaságban, stb, stb, stb... - akkor sem találom érdekesnek, számtalan ilyen férfit ismerek, sőt, sztem az átlag férfi ilyen, hiszen ha sofőrként dolgozik pl. az is érdekes (nekem), hobbija az íjászat (az is) és nem is sorolnám fel a többit kitételt.

Nem tudom sajnos, majd ha rájövök, leírom. :)

2019. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Titokzatos, nem szószátyár, de extrovertált, társasági ember. És persze mélybarna, csillogó szemek.
2019. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Egy vmi eszembe jutott: hogy motivál. Hogy ki akarjam hozni magamból a maximumot és meg is mutathassam (külsőleg-belsőleg),hogy mellette tényleg nőnek és klassz embernek érezzem magam. Tehát hozzám hasonló kaliberű (személyiségileg-külsőileg természetesen férfi változatban), de vmiért és vmiben jobbnak tartom.

Remélem kérdésre válaszoltam, mert izgalmas és érdekes egy sorozat gyilkos is lehet, gondolom párválasztás miatt kérdezed, mert én abból a szempontból válaszoltam. :)

2019. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha vagy valamilyen szokatlan személyiségjegye vagy szokatlan szokása van, vagy egyszerűen kitűnik a tömegből.

A párom szerintem egy kifejezetten érdekes és izgalmas személy, és mint kiderült, ő is pontosan ezt gondolja rólam. Azóta össze is jöttünk.

21L

2019. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyira birom az ilyen kozhely generatorokat, legyen figyelmes, megbizhato, hatarozott. Na aztan tenyleg ettol lesz erdekes. 1000 meg 1 ilyen faszi jarkal az utcakon. Rohadtul nem ettol lesz valaki erdekes..vagy ha megis, akkor a lany nagyon ingerszegeny eletet elhet.
2019. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!