Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezi kérdése:

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
Több mint 4hónapja dolgozom jelenleg a munkahelyemen, egy kollégámmal eléggé erős vonzalmat éreztünk egymás iránt ezért bele vágtunk egy "kapcsolatba" mimden jó volt szinte egymásnak találtak ki minket aztán jött a bukkanó, a szex az nem volt semmi, egyszeűen nem tudom rám hangolodni vagy nem tudom mert nem tudott teljesíteni semmit, már az előjátéknál lelankadt, ő meg az orvosa szerint a gyógyszertől volt. Ezért elhatározta, h 3napig nem veszi be a bogyot (kedély javító) de így sem sikerült. Nem is értettük, nem is gondoltunk semmi rosszra, én azt gonsoltam, majd összeszokunk ez engem egyáltalán nem zavart. Pénteki napon céges vuli volt el^g sokat ittunk. Es egy kozos kollegank ram hajtott, ez a baratomnak nem tetszett ezt szova is tette az este vegen. Megbeszeltuk lenyugodtunk egy eltoltottunk egy szombat, vasarnapot vasarnap reggel megint megprobaltuk a szex dolgot de semmi, lehet velem van a baj vagy csak nem vonzodott hozzám nem tudom. Vasarnap delutan haza mentem. Es hetfon mar furcsa volt reggel meg koszont ugy mosolygott ahogy szokott, de dwlutan jott a mondat, beszelni szeretnek veled. Egyszeruen tudtam h szakítani akar. Es igy is lett, azt momdta, h a szex miatt, mert ez ot nagyon zavarja. Es kell neki most az, h egyedul legyen. Az egeszben a szar, h en elkezdtem iranta erzeseket taplalni es nagyon rosszul reagaltam le. Sokszor nevetve mondtam neki dolgokat persze értelmesen. Es megertoen, h ha nem akar velem lenni akkor nem fogom raeroltetni. Meg is jegyezte h o nem erre a reakciora szamitott. Hat nem akartam mondani neki, h ez tolem egy vedekezo reakcio volt, h ne boglyem el magam azonnal. Ezert emiatt egesznap sirtam. Ma a munkaban kerultem a szemkontaktust nem is nagyon beszeltem hozza, probaltam jo kedvu lenni, h ne lassa, h nekem ez szar. De borzasztoan rossz!! En egyszeruen azt nem ertem, h szakithatott velem egyiknaprol a masikra. Penteken meg feltekeny hetfon mar nem akar semmit... Ez nekem nagyon rossz erezes.. Nem tudom mit kene tennem...

2019. dec. 17. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 1 hónapig voltunk együtt, a szexen kívül semmi más bajunk n3m volt.
2019. dec. 17. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Rájött hogy egy nagy nulla vagy az ágyban, és neki amit nyújtani tudsz az édes kevés neki!


Hagyd!


Nem passzoltok össze szexuális téren! Van ilyen.

2019. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, de 2x sikerült a szex.. Aztán valamiért utána már nem.
2019. dec. 17. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem komoly kapcsolatot tervezett veled, csak egy-két szexet. Nézz keresztül rajta, nem érdemel mást.
2019. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!