Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ennyire peches és szerencsés egyszerre?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy egyszer sétáltam a barátnőmmel és anyukámmal. Éppen haza felé tartottunk, mikor a villamos megállóban leszálltunk megláttam egy srácot.

Nagyon megtetszett és csak annyi ideig láthattam az arcát, amíg leszálltunk, mert utána felszállt.

Enyhén mormogtam magamban, hogy ha nem lett volna velem senki vissza szállok és talán elkezdek vele beszélgetni, vagy valami hasonló.

Utána hazaérve napokig agyaltam a srácon, mert hiába nem volt az esetem, de teljesen beleégett a fejembe. A fejemben variáltam, hogy ha egyedül lettem volna mit tettem volna... Majd egy nap tik-tok alkalmazáson néztem a videókat, mikor aztán hirtelen felugrott az ő videója. Rendesen lesokkoltam, hogy ilyen véletlenül megtaláltam, mert ezúttal meglett az instagramja és a tik-tokja is.

Ám, ahogyan az lenni szokott túl szép, hogy igaz legyen a boldogság! Fogalmam sincs, hogy van e barátnője, de egy sorozatban színészkedik (pluszban modellkedik) ééés azért nem vagyok egy 10-es csaj, mint akik vele vannak. Ergo bumm lőttek az álmaimnak XD

Szal igen...hiába van pár közös pont, amit így videókon keresztül láttam (a hülyeségi szintje hasonlít az enyémhez...ugyan olyan kutyákat kedvelünk/ van)

Volt már, aki hasonlóan érezte magát szerencsének és pechesnek egyszerre? Vagy csak velem cseszett így ki az élet, hogy egyik érzést se dolgozhatom fel rendesen, mert a másik ott van XD?



2019. dec. 17. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szörnyű nevetés fogott el a kérdés elolvasása utána.
2019. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne aggódj én is csak nevetek az én szerencsémen. Az egész szituáción.
2019. dec. 17. 18:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az am megvan h ő teljesen kivan véve a szituból és az egész a te kis fejedben zajlott le? Természetesen negativ eredménnyel. Honnan tudod h mit szólt vna hozzád a srác? Tudom tudom biztos h ez meg biztos h az. A vonzás törvénye működött, te meg az önbizalommentes gondolataiddal alkottál egy eredményt. Grat.
2019. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Itt nem az önbizalomhiány a legnagyobb dolog. Pusztán csak nem gondolom azt, hogy engem kéne megtenni világszéppé. Tisztában vagyok hogyan nézek ki. És már koppantam, mert elhittem lehet valami. Majd jött egy nálam jobb nő és bumm sehol se volt semmi.

Szóval... Azért tudom, hogy egy srác se randizna velem, ha körülötte ezer jobb nő van xD. Köztük talán olyan is, aki már elkezdte füzőtgetni, vagy akit már elkezdett.

2019. dec. 17. 19:08
 5/13 A kérdező kommentje:
*fűzőgetni
2019. dec. 17. 19:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké.
2019. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugylátom megbeszéled magaddal, nemis kellünk mi ide 🙋🏻‍♂️
2019. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én pusztán csak érdeklődtem, hogy mással is fordult e már elő ilyen dolog. xD
2019. dec. 17. 19:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak az elmúlt 2 perc alatt 3x kiégtem rajtad, csajszi
2019. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 14 évesen tettem fel ilyen kérdéseket és gondolkodtam így. 😃
2019. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!