Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, az mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az mennyire lenne nektek furcsa vagy probléma ha a felnôtt párotok eredeti yugioh kártyákat venne a neten és játszana is velük?

Figyelt kérdés
Kicsi korábban jelent meg ez a játék ebben az országban. Játszotta már ezt kicsiként is. De akkor hamis kártyák voltak itt elterjedve, amik már nincsenek meg amúgyse. Szóval most venne eredetit a neten, mert azzal lehet versenyre is menni Budapesten. Nem kerül sok pénzbe. Gond lenne nektek? Szégyellnétek? És a mobilján is van ilyen játék ahol online lehet párbajozni másokkal. Felnôtt férfitól ez ciki??

2019. dec. 18. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak anime, manga őrült lányok. Szóval nekik pl. biztosan nem ciki.

Mi is szoktunk játszani, társas, és pc, xbox játékokkal is.

2019. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem csajként, de:


Léteznek még ilyen versenyek? Wowie. Anno mennyit játszottunk ilyet a haverokkal, igaz kezdetben tényleg a sok kamu-lap, ilyen random exodia "mindent legyőz" meg a szar magyar fordítások, mint Jinzo-ból lett a "Mechanikus robot-ember" a leírás meg olyan volt, mintha valaki a google fordítóba betette volna az egészet és amit elsőre kidobott azt szépen bemásolta és attól lett ilyen "kicsit kínai lenni szöveg vanni" jellegű. Meg kiadták lapokban a rajzfilm szereplőit. Nekem ezek még megvannak ilyen "DIZÁJN CENTER" jelleggel.


Aztán utána már rendes kártyákkal játszottunk, voltak jó lapjaink is. A Pingvinkatonát kedveltem, mert az "cuki" volt és viszonylag jó képessége. De nem tudtam, hogy ilyen még van. Bár félek tőle, hogy ilyen szélsőségesen nerd elemek vannak csak ott akikhez képest még is maga vagyok a megtestesült akcióhős. Ez pedig nagy szó.

2019. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egyaltan, talan meg Meg is kernem, hogy mutassa Meg, hogy Kell jatszani.
2019. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Feláldozom egy szörnyem, fizetek mellé 5 dollárt, és megidézem a KÉKSZEMŰ HÓSÁRKÁNYT!!! 🤣🤣🤣
2019. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D Ez tök cuki.

A párom olyan agyzsibbasztó játékokkal játszik néha, hogy őszintén szólva nem lepődnék meg, ha egy napon ezzel jönne elő. Mindenkinek kell egy hülye hobbi, ha van rá pénze és kedve, csinálja.

2019. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

2-es.

Nagyot tévedsz. Tök átlagos emberek vagyunk mint bárki más.

Van köztünk fiatal, öreg, családapa, szingli, fiúk, lányok, közmunkás, kémikus, stb.

Igazából nem is értem miért magyarázom ezt...

Ez csak egy tök átlagos játék!

Semmi szégyellni való nincs benne.

Egy rendkívül komplex logikai és stratégiai játék, ami egyben nagyon jó kapcsolatépítő is...

2020. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.


Itt ahol én élek valószínűleg nem "tolerálná" a közösség - pedig "közepes" méretű város. Itt mi régen emiatt a haverokkal már "kockáknak" számítottunk... Sajnos, pedig nem lett volna rossz, ha ez jobban elterjed.


Csak csodálkoztam, hogy még létezik, azt gondoltam, ez tényleg csak amolyan kis retro érzés az ilyen múltban élőknek, mint amilyen én vagyok például.

2020. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!