Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy félcigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy félcigány fiúba de apu nem tolerálja?

Figyelt kérdés

Mit lehet ilyenkor tenni?

Azt mondja félt, mert a cigányok kiszámíthatatlanok. Tényleg ennyire veszélyesek?

Tudom hogy apa jót akar nekem, nem lázadok csak érdekel.

Én 23, ő 22


2019. dec. 18. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Nem, apád nem jót akar, hanem uralkodni feletted. Mellesleg buta, és előítéletes.

Te pedig felnőtt ember vagy.

2019. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Én csak az apukádat sajnálom. Talán valamit elcseszett a nevelésedben.
2019. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Szeretsz egy teljes csaladot minden nap egesz nap kiszolgalni? Fozni,mosni takaritani helyettuk minden nap? Tobb fogAs fott etel ebedre es vacsira.

Szereted,ha alattvalokent kezelnek es nem mehetsz dolgozni? Te nem csalhatod meg,de a ferjed/baratod igen.?

Akkor valassz cigany fiut....

2019. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
A buta ember a saját kárán tanul. Amúgy nem kiszámíthatatlanok, nagyon is kiszámíthatóak (pl. ha pályaudvaron megjelenik egy akkor az tuti koldulni fog gagyi hazugsággal, ha többen jönnek belédkötnek stb.), csak az a baj, hogy ez a kiszámíthatóság nem javít semmit a helyzeten.
2019. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
#3, nem jól tudod a dolgokat! Van magyar muzsikus cigány és az oláh cigány réteg, a kettő nem ugyanaz. Az oláhoknak kultúrájuk van és cigány vajdájuk, a magyar muzsikus cigányok meg ugyanolyanok mint a magyarok, nincs kultúrájuk és ha a cigány nő megcsalja a cigány férfit vagy fordítva akkor úgy válnak el illetve hagyják ott egymást mint a huzat. Viszont az oláh cigányoknál valóban úgy van hogy a férjnek lehet több nője is és ezt a feleségnek tűrni kell.
2019. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem mondom, hogy támogatlak, és azt sem, hogy mindenki egyforma lenne.

Egy apró történet a múltamból:

Roma srác a szomszédom. Kiskoromba ő volt a legjobb haverom. Szinte vele nőttem fel.

Nekem nem igazán voltak haverjaim, barátaim, ő bele keveredett más társaságokba.

Nem tudom pontosan hány év van közte meg a barátnője között, de a lényeg annyi, hogy magyar lánnyal jött össze. Nem egy szép lány amúgy, kicsit duci, stb.

14 éves volt a csaj mikor össze jöttek, haverom talán 17 körül.

Na most az ő életük része lett a drogozás egy időben. Volt, hogy sajnos engem is megloptak apróbb pénzekkel, mikor beengedtem magamhoz őket. Mivel nem tudtam, hogy ilyenek lettek, így újdonság volt számomra.

Viszont már jó ideje tiszták és normálisak. Mai napig együtt vannak és született egy kislányuk is.

Hogy megcsalták e egymást nem tudom, ebbe már nem láthattam bele, de ahogy ismerem a csajt, odáig van a gyerekért a mai napig, és szerintem a srác is.

A srác anyja az nem valami normális, veszekedős, kötekedős, ordibálós fajta. De viszont az apja az dolgozik, nem balhézós. Van két nővére, meg egy bátyja.

Hát az egyikről nem sokat tudok, de a másiknak jó kiállású, magyar pasija van, kicsit pénzesebb féle.

A másiknak nem tudom, hogy van e vagy nincs.

Illetve a bátyjáról sem tudok sokat.

De amikor valakit választasz, nem a családját választod, hanem őt. Neked kell tudnod, hogy vele akarsz e lenni.

2019. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van apukádnak, hallgass rá!
2019. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyszer belépsz,kilépni nagyon nehéz lesz.Te tudod.
2019. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Az előítéletek általánosításokon alapszanak, vagyis olyan megfigyeléseken, amik általában igazak, de nem mindig. Érdemes ezt a fiút önmagában vizsgálni, mert lehet, hogy arra számít az ember, hogy veszélyes, de attól még simán kiderülhet róla, hogy bár félcigány, ő igenis nagyon rendes, tisztességes, nem akar az alattvalójaként kezelni, tehát teljesen rendben van. Ha van közös ismerősötök, kérdezd meg őt, hogy mi a véleménye a srácról, vagy hívd meg olyanok közé, akikben megbízol (pl. közeli barátok), és kérdezd meg őket utána, hogy mi a benyomásuk a fiúról. Persze az is fontos, hogy te minél jobban megismerd, de mivel te beleszerettél, talán picit elfogult vagy vele szemben. Ahogy apukád is, csak ő negatív irányban. Egyébként az is sokat elárulhat róla, hogy mivel foglalkozik vagy mit tanul, a szülei mivel foglalkoznak, milyen körülmények között él stb.
2019. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Nos én találkoztam már értelmes cigánnyal és mivel az egyik szülő magyar simán belefér hogy magyar neveltetése volt. Nem attól lesz baj a cigánnyal hogy cigány hanem hogy milyen családban környezetben nőtt fel. Ha úgy szocializálódott mint egy magyar mindegy milyen a bőrszíne.

Azt pedig viccesnek találom hogy a cigányokhoz kötik egyesek a "női feladatok" nőkre hárítását. Mintha a magyar férfiak igen nagy hányada nem lenne rosszul a felmosórongytól mintha nem hangzana el rendszeresen a "besegítek a házimunkába" kijelentés. Vajon az aki besegít nem gondolja hogy amúgy a nő feladata? Teljesen fehér családban nőttem föl mégis anya volt az ügyeletes h.ü.lye egész gyermekkoromban. Ő nevelt minket ő vitte a háztartást ő vásárolt be intézte az iskolát óvodát miközben ő keresett többet és dolgozott tovább.

Nem azt mondom hogy a cigányok között nincs aki tartja a hagyományaikat vagy csak simán paraszt de nem mind és nem kifejezetten azért mert cigány. Ez sima előítélet.

2019. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!