Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki ki meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki ki meri mondani azt, hogy soha nem fogja kihasználni őt senki, mert felismeri a hazug alakokat?

Figyelt kérdés
Ki mered ezt mondani, 100% hogy nem lesz több csalódásod?
2019. dec. 18. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert bár nagyon jó emberismerő vagyok, és pontosan tudom ésszel, hogy az adott illető milyen, de előfordulhat, hogy annyira szeretem, hogy ennek ellenére, hagyom, hogy kihasználjon és úgy teszek, mintha nem venném észre. Persze hosszútávon egy ilyen kapcsolat nem működik, rövid távon néha hoz az ember bizonyos áldozatokat, hogy minél tovább a szerelmével lehessen. Sajnos azonban az egyik fél mindig jobban szereti a másikat, amit a másik akarva,akaratlanul kihasznál.
2019. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondok ilyet, elvből sem. Amikor ezt hittem, mindig csúnya vége lett.
2019. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem várok el senkitől semmit, és nem támasztok elvárásokat senki elé, így csalódni sem tudok.

Sosem a másik emberben csalódsz, hanem az elvárásban, amit vele szemben állítottál.

2019. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azt merem 100%-ra állitani, hogy felismerem a hazug alakkokat. De szoktam adni egy esélyt az emberségre a másiknak...ebben ér általában csalódás.
2019. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. Mindig is nagyon jó emberismero voltam. Látványosan utáltam embereket, akikért mindenki odavolt, mert annnnnyira cukiiiii! Ezért engem mindig h.lyének néztek. Engem ez nem zavart, mert tudtam, hogy 100 méterről megerzem, ha valakivel nincs rendben valami, es tudtam, hogy le fog esni az álarc. Aztan telt-mult az idő és hamarosan mindenki utálta őket. Rájöttek, hogy igazam volt. Nagyon sokáig ment ez így, és 100%-ig bíztam magamban.

De egyszer jött egy vérprofi.Mindenben, szó szerint mindenben hazudott. Én pedig évekig hittem neki. Nem a szerelem vakitott el, szerelmes nem voltam, de mindennél jobban szerettem a tiszta szívet, ami sose volt neki. Azóta sokkal gyanakvobb vagyok és visszavagyom arra az időre, amikor még mindenki tiszta lappal indult, akit nem zárt ki a híresen jó megerzesem. De tudom, ez már soha nem jön el újra🙁

2019. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!