Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami baj?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, egy középiskolában gyakornok angol tanár végülis. Egyetem mellett vállalok korrepetálásokat is, meg van hogy beengednek órákra, de nyilván nem én vagyok a diákok hivatalos tanára. Az egyik végzős osztályba mentem be még szeptemberben, később taníthattam is őket, és ebbe az osztályba jár egy fiú. (19 éves) Már a legelső találkozásnál amikor rám nézett, szerintem mindketten éreztük hogy ez több. Én próbáltam elkerülni, elmagyaráztam neki is, hogy miért kell behúzni a féket és miért nem mehetünk tovább annál, minthogy segítek neki házit írni, de aki érzett már igazi vonzalmat /szerelmet vagy nevezzük aminek csak akarjuk, az tudja hogy nem igazán lehet ennek parancsolni. Mi sem tudtunk. Október vége óta viszonyunk van, amiről tudom én is hogy nagyon nem helyes. Figyelünk hogy ne bukjunk le, óvatosak vagyunk, de ez sokáig nem tartható. Nem akarom őt sem kirugatni, meg természetesen magamat sem. Utána néztem ennek a "tanár - diák viszonynak" és egyik helyen azt írják nem lehet belőle baj, hiszen felnőtt emberek vagyunk mindketten, a másik oldal viszont rögtön Alcatrazba száműzne. Most akkor hogy van ez? Tehetünk valamit, vagy érettségiig titkolóznunk kell?
2019. dec. 19. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen a szex?
2019. dec. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várjátok neg az érettségit
2019. dec. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi oldalakon ne osszatok meg egymásról semmit, ne meseljetek semmit egymásról senkinek, ne érintkezetek sehol az épületben, és környékén, ne nézz rá szerelmesen, ha ezeket betartjátok nem lesz gond
2019. dec. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!